پست وبلاگ

دو پیشنهاد جالب متهم پرونده نفتی به دادگاه

به گزارش اکوتو ، بابک زنجانی در ادامه دفاعیات خود به موضوع وام ۱۵ میلیارد یورویی شیخ حشر (شیخ اماراتی) اشاره کرد و گفت: قرار شد فرد مذکور را معرفی کنم و در خصوص اینکه این وجوه را دریافت کرده‌ام یا خیر توضیح بدهم.

متهم پرونده نفتی افزود: در تجارت آدم‌ها با اعتبار با هم کار می‌کنند و این طور نیست که برای یک مسئله‌ای هزار بار چیزی را امضا کنند. ممکن است همین الان تلفن را بردارم و با کسی صحبت کنم و میلیون‌ها یا میلیاردها تومان پول جابه‌جا شود.

زنجانی افزود: اگر اینگونه نبود وزارت نفت یک میلیارد و ۴۰۰ هزار یورو را به حساب من نمی‌ریخت.

وی گفت: این آقا آدم بزرگی است و نمی‌توانم به وی بگویم بیاید در دادگاه حاضر شود و جواب بدهد چرا که او آدم سیاسی و بزرگی است اما می‌توانم دو کار انجام دهم.

متهم پرونده نفتی ادامه داد: نخست اینکه می‌توانم با او هماهنگ کنم و شخصی مورد اعتماد از طرف دادگاه با این آقا جلسه‌ای داشته باشد و تمام سوالات موردنظر دادگاه را پاسخ بدهد.

زنجانی گفت: دوم اینکه می‌توانم این هماهنگی را انجام دهم که به صورت غیرعلنی و در یک ساعتی مشخص ارتباط ویدیو کنفرانسی با این فراد برقرار شود و سوالات شما را پاسخ بدهد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *