پست وبلاگ

تصادف دو دستگاه پراید در جاده شازند جان ۴ نفر را گرفت

به گزارش اکوتو ، حسنی با اشاره به وقوع یک فقره تصادف در یکی از محورهای شهرستان شازند اظهار داشت: یک فقره تصادف در محور شازند – توره به وقوع پیوست که در آن دو دستگاه پراید شامل یک دستگاه سواری و یک دستگاه تاکسی با شدت از روبرو برخورد کردند.

وی افزود: شدت حادثه به اندازه‌ای بالا بود که هر دو راننده و ۲ سرنشین سواری پراید جراحات بالایی برداشتند و متاسفانه در صحنه تصادف جان سپردند، این حادثه یک مجروح نیز داشت که با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: کارشناس تصادفات حاضر در صحنه علت این سانحه را بی احتیاطی راننده سواری پراید و انحراف  به چپ نسبت به تاکسی اعلام کرد.

‌حسنی با اشاره به علل تصادفات گفت: تصادفات‌رانندگی علل متعددی دارد که نامناسب بودن جاده‌ها، حواس‌پرتی رانندگان و کم‌توجهی مسئولان از مهمترین آنان است، حواس پرتی رانندگان در اثر خستگی و خواب آلودگی بوده و از سویی بی احتیاطی رانندگان سبب رعایت نکردن حق تقدم و اقدام  به انحراف به چپ شده که بسیار خطرناک و حادثه ساز است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *