پست وبلاگ

شایعه یا واقعیت؟/پشت پرده استعفای تونی چیست؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از پیروزی امروز سرخپوشان تبریزی مقابل تیم ملوان بندر انزلی، پرشورها دیگر خیالشان از بابت ادامه حضور مربی مورد علاقه شان در تیم تراکتورسازی راحت شد. پیروزی در زمین چمن تختی انزلی که بارش های اخیر منجر به نابودی این زمین شده بود و در مقابل هواداران تیم ملوان، کار چندان راحتی نبود و تونی و شاگردانش با پیروزی ۱-۰ در زمین حریف دست به انجام کار بزرگی زدند.

اما پس از پایان بازی و وقتی که هواداران و بازیکنان به شادی پس از این برد سخت و شیرین می پرداختند، خبر جدایی تونی اولویرا سخت آنها را شوکه کرد. به طوری که حتی ایرانپوریان، کاپیتان تیم تراکتورسازی از این خبر شوکه شد. وی در مصاحبه ی بعد از بازی عنوان کرد که در رختکن تیم نیز خبری از خداحافظی مربی محبوب سرخپوشان نشنیده و اظهار بی اطلاعی کرد.

سعید عباسی، مدیرعامل غیر بومی تراکتورسازان پس از برد تراکتور در زمین ملوان با انجام مصاحبه ای عنوان کرد که قبل از بازی تونی به وی نامه زده و خواستار کناره گیری از تیم را کرده است. عباسی دلیل این ادعای تونی را هم، مشکلات خانوادگی تونی اعلام کرده و عنوان داشت که در جلسه روز چهارشنبه به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

حالا سوال اینجاست اگر تونی مشکل خانوادگی داشته چرا قبل از این بازی  و پس از انتقاد شدید اهالی فوتبال بابت تساوی مقابل سیاه جامگان، تصمیم به کناره گیری نکرده است. موضوعی که مطمئناً در چند روز آینده تبدیل به سوژه داغ رسانه ها شده و هواداران نیز به شدت پیگیر این موضوع و خروجی جلسه هیئت مدیره باشگاه خواهند بود.

با توجه به تعدد مربیان بیکار در دور و بر باشگاه تراکتورسازی که این روز ها این تیم پرهوادار را به عنوان پلی برای بازگشت به دوران اوج خود می پندارند، بعید نیست که تونی نیز از این وضع به تنگنا آمده و تصمیم به جدایی از باشگاه گرفته است. مربیانی که خیلی دوست دارند به کمک فاکتور هوادار که مهم ترین عامل موفقیت تیم تراکتورسازی محسوب می شود، دوباره نام خود را بر سر زبان ها انداخته و سپس به تیم مورد علاقه خود بازگردند و رویای بازگشت خود را دوباره تعبیر نمایند.

حالا باید منتظر ماند و دید واکنش هواداران پرشور آذربایجان نسبت به برکناری مربی محبوبشان چه خواهد بود. آیا تونی فقط به خاطر مشکلات خانوادگی تصمیم به ترک تیم مورد علاقه خود گرفته یا مسائل پشت پرده باعث این تصمیم ناگهانی آن هم پس از برد مقابل ملوان شده است؟

نظر شما هواداران نسبت به برکناری اولویرا و روی کار آمدن مربیان جدید چه می باشد؟ آیا این تصمیم صرفاً به دلیل مشکلات خانوادگی گرفته شده است؟

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

7 دیدگاه در “شایعه یا واقعیت؟/پشت پرده استعفای تونی چیست؟

  1. تونی چه استعفا دهد چه برکنار شود هیچ احدی نمیتواند خائنان دیروزی را به نیمکت مقدس تراختور و آذربایجان شریفمان بیاورد پس این پنبه را از گوشتان دربیاورید و بشنوید صدای ملت ترک آذربایجان را که نخواهند گذاشت گزینه ای غیر از گزینه تایید شده هواداران عزیز بر نیمکت تیم نزدیک شود. یاشاسین آنایوردوم شریف آذربایجان

  2. مشکل تراختور آزربایجان سرمربی این تیم نیست، تراختور از نبود مدیر عامل رنج می بره ! اونیکه رفتنییه فقط و فقط مدیر عامله ما با تمام توان پشت تونی اولیوییرا هستیم یا تونی یا هیشکی !!! یاشاسین تراختور آزربایجان ? یاشاسین تونی

  3. کدوم پشت پرده . مشکلات خانوادگی تونی از سر وضعش معلومه. البته چنین مربی که تمرکز نداره واقعا برای تیم خطر داره. تونی به کمک نیاز داره. درگیری بین بازیکنان زیاد شده تیم خیلی تو حاشیه است خیـــــــــــــــــــــــلی! مدیریت هم که کلا تعطیل.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *