پست وبلاگ

شریفی فرشته نجات تراکتوری ها

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،  در شرایطی که تراکتورسازی در این نیم فصل دوم فصل از موهبت پیروزی خانگی بی بهره بود و به نظر می رسید با گلی که نوید کیا به ثمر رسانده بود یک گام دیگر به شکست دیگر در کارنامه تراکتورسازی باقی مانده بود ؛اما ۱۰ دقیقه برای درخشش سرباز فعلی تراکتورسازی و پدیده سپاهان  کافی بود. مهدی شریفی جاون آینده دار پس از حضور در میدان نیروی تازه‌ای به خط حمله سرخپوشان تبریزی داد و یک گل صحیح که البته مردود اعلام شد را زد و گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا ستاره زمین لقب بگیرد.

شریفی بعد از ورودش اولین بازیکن از تراکتورسازی بود که توانست  تیمش را از زیر  فشار بیرون بیاورد .شریفی با سوپر گل خود توانست نتیجه بازی را به نفع تیم خود برگرداند ؛ خصوصا اینکه این گل بعد از ۵۸۰ دقیقه ناکامی وی در تراکتور زده شد و در ضمن این گل اولین گل او به تیم سابقش بود .

شعار بر علیه عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که از اواسط نیمه دوم آغاز شد و حتی بعد از پیروزی این تیم ادامه یافت را می‌توان از نکات قابل توجه این مسابقه ذکر کرد.

حاتمی و شریفی که دو بازیکن جانشین سرخ پوشان تبریزی بودند در چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده پیروزی را برای تیمشان به ارمغان آوردند. با پاس حاتمی، شریفی دومین گل تیمش را به ثمر رساند تا قلعه‌نویی در جو سنگینی که در یادگار بر علیه او بود ۳ امتیاز ارزشمند بگیرد.

 

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “شریفی فرشته نجات تراکتوری ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *