پست وبلاگ

احتمال طغیان روخانه ها و سیلابی شدن مسیرها در شرق کشور

به گزارش اکوتو ، یاسر خالدی با اشاره به اینکه عصر گذشته ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه جاده هراز براثر بارش باران ریزش داشته است، گفت: پس از ریزش کوه، اطلاع رسانی به گشت‌های راهداری انجام دادیم و ساعت ۲۰ و ۲۴ دقیقه این محور بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه محورهای ارتباطی استان گلستان، سمنان هم به دلیل بارش باران شدید و جاری شدن سیلاب، نیم ساعت بسته شده بود، افزود: محور شاهرود – توسکستان هم به دلیل جاری شدن سیلاب در مقاطعی از جاده، تردد با سختی انجام می شد که با تلاش عوامل راهداری، حجم آب بالاآمده تخلیه شد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در حال حاضر مشکلی در سطح جاده‌های استان مازندران، گلستان و سمنان وجود ندارد و بارش‌ها قطع شده اما در مقاطعی از جاده‌های شرق مازندران و گیلان کشور با بارش‌های پراکنده روبرو هستیم.

خالدی با اشاره به اینکه از امروز بعدازظهر بارش‌ها به سمت سمنان، خراسان رضوی و خراسان شمالی می‌رود، گفت: احتمال طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیرها و جاده‌ها دور از انتظار نیست، بنابراین به خودروها توصیه می‌شود که موارد ایمنی را رعایت کنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *