پست وبلاگ

شاخص بورس به جایگاه ۳ ماه پیش بازگشت

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو ، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد ۷۸۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۹۱ میلیارد تومان در ۷۲ هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس با رشد ۸۲۸ واحدی و صعود به ارتفاع ۶۷ هزار و ۶۴۶ واحدی، به جایگاه سه ماه پیش خود بازگشت.
بر اساس این گزارش؛ رشد ۸۲۸ واحدی نماگر بازار سرمایه در روزجاری تحت تاثیر مثبت نمادهای معاملاتی فارس، شبندر، حکشتی، شپنا، همراه، وپاسار و اخابر در حالی رقم خورد که بیشترین افزایش قیمت هم امروز از آن خریخت، خبهمن و سغرب شد و نمادهای معاملاتی وبملت، وبصادر، شبندر، خپارس، خودرو، تاپیکو و شپنا هم بیشترین بیننده را داشتند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز در روزجاری همگی مثبت بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۳۴۰ واحد، کل(هموزن) ۱۱۲ واحد، قیمت(هموزن) ۹۷ واحد، آزادشناور ۱۰۱۲ واحد، بازار اول ۵۶۷ واحد و بازار دوم ۱۸۹۷ واحد افزایش را به خود دیدند.
در بازارهای فرابورس ایران هم امروز با دادوستد ۴۸۳ میلیون ورقه به ارزش ۱۱۰ میلیارد تومان در ۲۱ هزار نوبت، آیفکس ۶٫۸ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۸۰۰ واحد ایستاد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *