پست وبلاگ

شاخص بورس تا ارتفاع ۶۴ هزار واحد پا پس گذاشت

به گزارش اکوتو ، در جریان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد ۶۲۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۸۳ میلیارد تومان در ۲۵ هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس با افت ۳۴۳ واحدی تا ارتفاع ۶۴ هزار و ۸۸۱ واحد عقب نشینی کرد.
بیشترین تاثیر در افت دماسنج بازار سرمایه نیز امروز از آن نمادهای معاملاتی شبریز، حکشتی و فملی شد و در مقابل نمادهای معاملاتی مبین، شپنا و رانفور با رشد خود مانع ریزش بیشتر شاخص بورس شدند.شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم امروز منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۱۳۵ واحد، کل(هموزن) ۴۷ واحد، قیمت(هموزن) ۴۰ واحد، آزادشناور ۴۱۳ واحد و شاخص بازار اول ۲۸۷ واحد و بازار دوم ۴۹۴ واحد افت کردند.
در بازارهای فرابورس ایران نیز امروز تعداد ۹۸ میلیون ورقه به ارزش ۹۹ میلیارد تومان در ۱۱ هزار نوبت جابجا شد و آیفکس با افت ۶٫۵ واحدی در کانال ۷۳۵ واحد قرار گرفت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *