پست وبلاگ

شاخص بورس ۴۵۰ واحد افت کرد

به گزارش اکوتو ، در جریان معاملات اولین روز هفته، دادوستد ۵۰۲ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۱۱ میلیارد تومان در ۴۰ هزار نوبت رقم خورد و شاخص بورس با افت ۴۵۰ واحدی روی عدد ۶۶۰۰۰ واحد قرار گرفت.
بیشترین اثر منفی بر نماگر بازار سرمایه هم امروز توسط نمادهای معاملاتی فارس، وبصادر، پارسان و وتجارت رقم خورد و بیشترین افت قمت هم به نام نمادهای معاملاتی ولیز، ختوقا، بسویچ و کساپا شد.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۱۷۸ واحد، کل(هموزن) ۵۳ واحد، قیمت(هموزن) ۴۵ واحد، آزادشناور ۵۵۹ واحد و شاخص بازار اول ۲۸۶ واحد و بازار دوم ۱۱۵۲ واحد افت کردند.
در بازاهای فرابورس ایران نیز تعداد ۸۸۴ میلیون ورقه به ارزش ۱۷۹ میلیارد تومان در ۱۴ هزار نوبت جابجا شد و آیفکس با افت ۵٫۲ واحدی در کانال ۷۷۲ واحد قرار گرفت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *