پست وبلاگ

شاخص بورس ۶۰۷ واحد افت کرد

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص بورس برای پنجمین روز معاملاتی پیاپی منفی بود به طوری که با دادوستد ۳۹۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰۱ میلیارد تومان در ۳۰ هزار نوبت، دماسنج بازار سرمایه ۶۰۷ واحد افت کرد و تا کانال ۶۷ هزار و ۳۶ واحد عقب نشینی کرد.
نمادهای معاملاتی تاپیکو، پارسان، وغدیر، حکشتی، همراه و خودرو نیز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند و بیشترین افزایش قیمت هم در معاملات امروز به نام نمادهای معاملاتی رانفور، ولساپا و دزهراوی و بیشترین کاهش قیمت از آن غشان، دکیمی و غمارگ شد.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۷۹۱ واحد، کل(هموزن) ۱۰۱ واحد، قیمت(هموزن) ۸۷ واحد، آزادشناور ۷۵۰ واحد و شاخص بازار اول ۲۷۱ واحد و بازار دوم ۲۲۵۶ واحد افت کردند.
در بازارهای فرابورس ایران نیز جابجایی ۶۰ میلیون ورقه به ارزش ۵۰ میلیارد تومان در ۱۱ هزار نوبت به ثبت رسید و آیفکس با افت ۱۱٫۳ واحدی در ارتفاع ۷۹۱ واحد متوقف شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *