پست وبلاگ

شایعه ی خروجی جلسه امروز کمیته فنی باشگاه: تونی رفتنی است!

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تونی اولویرا، سرمربی پرتقالی سرخپوشان که امسال چهارمین فصل حضور خود را در جمع پرشورها تجربه می کند، به نظر می رسد این فصل سخت ترین و پراسترس ترین فصلی ست که تونی در دوران فوتبالی خود تجربه کرده است. این مربی که محبوبیت زیادی در بین هواداران تیم تراکتورسازی دارد، این فصل از ابتدای شکل گیری تیم در کنار تراکتور بود و می توان این فصل را اولین فصلی دانست که تراکتورسازی با نظر خود او بسته شده و بازیکنان نیز با رضایت تونی جذب شده اند.

اما فصل پانزدهم لیگ برتر بر خلاف تصور هواداران زیاد برای این پیرمرد پرتقالی خوش یمن نبود. چرا که تیم تراکتور ضعیف ترین شروع خود در لیگ برتر را تجربه کرده و اشتباهات مکرر تونی در دستور های تاکنیکی و تعویض های بازیکنان، سخت او را در تنگنا قرار داد. تا جایی که تونی و شاگردانش تا پایان هفته دوازدهم با کسب تنها ۱۵ امتیاز از ۱۲ مسابقه انجام شده در نیمه پایینی جدول قرار گرفته و رده دور از انتظار یازدهم را پیش روی خود دیدند.

حالا نتایج ضعیف تراکتورسازی آن هم پس از انجام بیش از ۱۴ مسابقه رسمی در رقابتهای لیگ برتر و جام حذفی و گذشت ۳ ماه از آغاز مسابقات، حتی صدای برخی از هواداران را درآورده و شایعه هایی مبنی بر کنار گذاشتن این مربی دوست داشتنی شنیده می شود. کنفرانس مطبوعاتی پس از بازیهای تراکتورسازی تبدیل به جنگی میان سرمربی و اصحاب رسانه آذربایجان شده است و خبرنگاران به نحوه بازی و نتیجه گیری تیم اعتراض می کنند طوری که بعضی مواقع زمان این کنفرانس از ۶۰ دقیقه هم گذشته و با جیغ و فریاد های تونی ادامه می یابد.

پس از بازی تراکتورسازان مقابل دیدگان هواداران خود که استقبال نسبتاً خوبی از این مسابقه به عمل آورده بودند و با تساوی بدون گل به پایان رسید صدای این اعتراض ها با وضوح بیشتری شنیده شده و حتی اولویرا اعلام کرد که شاید در مسیر بازگشتش فرودگاه هم باشد. این یعنی خود او نیز از نتایج به دست آمده خسته شده و اخراج خود را محتمل می داند.

پس از اعتراض تی تی ها در ورزشگاه خانگی تراکتور نسبت به مدیریت باشگاه و درخواست برکناری وی از این سمت، عباسی به این اعتراض واکنش نشان داده و بیان کرد که وی تمام تلاش خود را در جمع کردن بازیکنان با کیفیت انجام داده و تدارکات لازم برای موفقیت تیم تراکتورسازی فراهم آورده است و در این مورد باید کادر فنی تیم پاسخگو باشد. عباسی حتی در مصاحبه اخیرش اذعان داشته که تغییر سرمربی تیم نیز همواره از گزینه ها بوده و آن را گزینه ای برای ایجاد شوک مثبت به بازیکنان قلمداد کرده است.

از طرف دیگر جلسه کمیته فنی باشگاه تراکتورسازی تبریز امروز با حضور مدیرعامل و اعضاء پیگیری شده و در آن در مورد مسائل تیم بحث و گفتگو شده است. برخی از رسانه ها از احتمال برکناری وی پس از تشکیل هیئت مدیره باشگاه خبر داده اند و با توجه به اینکه کمیته فنی به تنهایی توانایی تغییر سرمربی را ندارد، این موضوع به جلسه هیئت مدیره ارجاع داده شده تا در آن عملکرد تونی و گزینه های جانشینی وی بررسی شود.

حال باید دید آیا این ادعای رسانه ها در مورد تونی به واقعیت می پیوندد؟ جلسه آینده هیئت مدیره جوابگوی این سوال خواهد بود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *