پست وبلاگ

شهرداری در گردشگری سال ۹۵ تسهیل‌گر امور است

اقدم در نشست خبری اعلام برنامه‌های نوروزی و گردشگری شهرداری تهران اظهار داشت: تلاش ما این است که از همه ظرفیت‌های حوزه شهرداری و بخش خصوصی برای اجرای برنامه‌هایمان استفاده کنیم.

وی افزود: مدیریت شهری در حوزه گردشگری، تولی‌گر نیست؛ بر این اساس گردشگری سال ۹۵ را به آژانس‌ها سپرده‌ایم و خودمان تسهیل‌گر کار هستیم این موضوع دغدغه بسیاری از کسانی بود که در حوزه گردشگری فعالیت دارند.

دبیر ستاد گردشگری نوروز ۹۵ شهرداری به ارائه تهران‌کارت‌ها به گردشگران اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بحث مربوط به این کارت‌ها مدت‌هاست مطرح شده امسال با همت و همکاری سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مقرر شد تهران‌کارت‌ها علاوه بر حوزه حمل و نقل در موزه‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد و تیکت‌های تخفیف را ارائه دهد.

اقدم افزود: بر این اساس با استفاده از این کارت‌ها می‌توان شمارش افراد را به صورت دقیق‌تر سنجید ضمن اینکه اعتبار آنها به اتمام نمی‌رسد و قابلیت شارژ مجدد دارد و می‌تواند از آنها در حوزه حمل و نقل عمومی استفاده کرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *