پست وبلاگ

سزار و خلیل زاده، ستارگان تراکتورسازی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ آگوستو سزار و شجاع خلیل زاده در بازی امروز یکی از نمایش های بی نقص این فصل خود را ارائه کردند و نقش بسزایی در برد و کلین شیت امروز تراکتور داشتند. البته این دو جزو بهترین های تراکتور در بازی های این فصل بودند.

آگوستو که به جرأت می توان گفت بیشترین آمار دوندگی را در میان هافبک های تراکتور را دارد در این بازی نیز با دوندگی بی امان خود عرصه را بر هافبک های سایپا مانند ترابی و نکونام تنگ کرده بود و به خوبی خط حمله و هافبک تراکتور را به هم ارتباط می داد.

وی همچنین با ارسال زیبایش پایه گذار گل دوم تراکتور نیز شد. در خط دفاعی نیز شجاع خلیل زاده بازی درخشانی انجام داد و تمام توپ های ارسالی از جناحین را به همراه کاردوسو قطع کرد و اجازه خود نمایی به مهاجمان خطرناک سایپا از جمله غلامرضا رضایی و رضا نوروزی را نداد. در نبرد های تک به تک حتی اجازه عبور یک توپ را هم به حریف نداد. البته در این بازی اکثر بازیکنان تراکتور از جمله اخباری، ایران پوریان، عشوری، رحمانی و یونس نیز روز خوبی را سپری کردند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *