پست وبلاگ

صید میگو ممنوع شد

گروه اقتصادی اکوتو ؛ مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: براساس اعلام پژوهشکده میگوی کشور، زمان صید میگو از امروز در آب های این استان ممنوع است.حسین بهمنیاری روز جمعه افزود: صیادان این استان از امروز از دریاروی برای صید میگو خودداری کنند.
وی یادآورشد: پژوهشکده میگوی کشور هر ساله زمان آغاز و پایان صید را به اداره کل شیلات استان بوشهر اعلام و این اداره کل نیز با اطلاع رسانی به تعاونی های صیادی و بازرسی های لازم شناورها و تجهیزات آنها مجوزهای صید را تمدید می کند.
مدیرکل شیلات بوشهر یادآور شد: صید میگو از هفتم مرداد امسال در آب های این استان آغاز شد که پس از ۴۰ روز تلاش، صیادان یک هزار ۲۲۰ تن میگو صید کردند. بهمنیاری ادامه داد: وضعیت صید میگو در آب های استان بوشهر در سال جاری مشابه سال گذشته است.امسال ۱۰ هزار صیاد در استان بوشهر با استفاده از یک هزار فروند شناور در عملیات صید مشارکت داشتند.براساس شاخص های پژوهشکده میگوی کشور پایان زمان صید میگو وقتی است که میزان ذخیره این آبزی در دریا به ۲۰ درصد برسد.گفتنی است که پژوهشکده میگوی کشور در بندر بوشهر مستقر است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *