پست وبلاگ

به این پنج نفر چه باید گفت؟ باغیرت؟ جوانمرد؟…

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،

۱-گلر سرباز و جوان تراکتوری ها که این فصل تبدیل به تک ستاره دروازه سرخپوشان شد. بازیکنی که چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی حرف اول را زده و با عملکرد خوب خود توانست محبوبیت زاید الوصفی در بین هواداران کسب کند. این بازیکن و چند بازیکن سرباز تیم تراکتور را می توان نمونه کامل یک سرباز وظیفه شناس دانست. گلری که به جای آه و ناله از وضعیت مالی سرباز ها، سخت تمرین کرد و در تیم پرهوادار و بزرگی همچون تراکتور خوش درخشید و حالا یکی از امید های کشورمان برای تصاحب دروازه بان شماره یک تیم ملی بزرگسالان می باشد.

 

۲-بازیکن بی حاشیه و دوست داشتنی تراکتوری ها که فقط به تراکتور فکر می کند و به سمت حاشیه نمی رود ، بازیکنی که کارت معافیتش به مانند رحمانی، عشوری، رحمانی، حمودی، خلیل زاده و بسیاری دیگر در جنجال باطل گشتن کارت های معافیت بازیکنان باطل شد تا به همراه دیگر سرباز ها به تیم تراکتورسازی بیاید.

۳-مدافع سر زن و تنومندی که به دلیل پرواز های بلند خود در ضربات ایستگاهی به شجاع پرنده معروف شده است. وی توانست در دو بازی اخیر تیمش در خط دفاعی و بسته نگه داشتن دروازه خود نقش بسزایی ایفا کرده است.

 

۴-مهدی شریفی یک استثناست و باید قدر خودش را بداند، او می تواند یکی از فوق ستاره های فوتبال ما باشد. کادر فنی و باشگاه باید مراقب این بازیکن باشند. اگر از چنین بازیکنی مراقبت نشود، مشکلات زیادی برایش به وجود خواهد آمد. باید به مهدی شریفی هم بگوییم که جا برای بزرگ شدن داری. فرصت هایت را نسوزان و به این شرایط قانع نشو.

 

۵-بهترین خارجی امسال تیم تراکتور کسی نیست جز آگوستوی برزیلی. بازیکنی که بر خلاف بازیکنان گرانقیمت در ایران خوش درخشید و بهترین بازی های خود را در تیم محبوب آذربایجان انجام داد.

البته نباید از ستاره های همچون خالد شفیعی، سعید آقایی، محمدایرانپوریان، سینا عشوری، مهدی کیانی ،نانگ ،بختیار رحمانی،ایوب کلانتری و فرزاد حاتمی به راحتی گذشت چون این تیم  با وجود این بازیکنان غیرتی به تیمی هماهنگ تبدیل شده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “به این پنج نفر چه باید گفت؟ باغیرت؟ جوانمرد؟…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *