پست وبلاگ

افزایش ۲۵ درصدی کرایه سرویس مدارس همدان

به گزارش اکوتو ، مهرداد خورشیدوند شامگاه در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: نرخ جدید کرایه سرویس مدارس با تصویب شورای اسلامی شهر همدان و فرمانداری از مهرماه امسال  اعمال می‌شود.

خورشیدوند تاکید کرد: افزایش نرخ کرایه ها منحصر به سرویس‌های مدارس است و خدمات حمل و نقل عمومی شامل این افزایش کرایه نمی‌شود. وی تصریح کرد: سال گذشته مبلغ ماهیانه سرویس برای هر نفر ۴۲۰ هزار ریال بوده که امسال با توجه به افزایش تورم و قیمت سوخت تنها ۲۵ درصد به نرخ کرایه ها افزوده شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت ونظارت برتاکسیرانی همدان گفت: درنرخ گذاری های جدید به شرایط اقتصادی مردم و رانندگان توجه ویژه شده است. خورشیدوند افزود: مبلغ تعرفه‌های تعیین شده با در نظر گرفتن ۴ تا ۸ کیلومتر کیلومترو ۸ تا ۲۶ کیلومترو با توجه به مسیرها و نوع خودروها تعیین شده است.وی گفت: آموزش وپرورش باید آیین نامه اجرایی سرویس مدارس را به صورت کامل اجرایی کند.

خورشیدوند تاکید کرد: ناظر اصلی کنترل سرویس مدارس  مدیران هستند چرا که پلیس و شهرداری به دلیل پراکندگی مدارس نمی‌تواند کنترل کامل بر سرویس همه مدارس شهر همدان را داشته باشد. مدیرعامل سازمان مدیریت ونظارت برتاکسیرانی همدان افزود: بخشی از کنترل ناوگان سرویس مدارس از سوی  آموزش و پرورش و بخشی دیگر به همت اداره راهنمایی و رانندگی انجام می شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *