پست وبلاگ

تراکتور مقابل ضعیف‌ترین سپاهان چند سال اخیر

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، تراکتور در سه  هفته اخیر به پیروزی نرسیده و توانسته با دو مساوی از سه دیدار خود تنها ۳امتیاز کسب کند.

از سوی دیگر زرد پوشان اصفهانی در سه بازی اخیر خود تنها یک امتیاز کسب کند.تیم سپاهان فعلا از شادابی فصول گذشته خود فاصله گرفته است و با وجود بازیکنان خوبی همچون پریرا ، خلعتبری و پادوانی و… در رده ۱۰ ام جدول قرار گیرد.سپاهانی که اول فصل همه کارشناسان این تیم را جزو مدعیان لیگ می دانستد.

پس از شکست سپاهان در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر عده ای هواداران حاضر در ورزشگاه فولاد شهر اعتراض خود به شرایط فعلی سپاهان را با تجمع در محل ورزشگاه اعلام کردند. اما گویا این پایان ماجرا نبود و ساعاتی پیش برخی از هواداران معترض ، خود را به هتل آسمان اصفهان (هتل محل اقامت تیم سپاهان) رساندند و با اعتراض مجدد در این محل عصبانیت و ناراحتی خود را نسبت به روند نتیجه گیری تیمشان اعلام کردند.

از سوی دیگر استیماچ به دلیل کسب نتایج ضعیف، تحت فشار شدید مدیرعامل و هیئت مدیره قرار دارد و زمزمه‌هایی مبنی بر اخراج او شنیده می‌شود. با این حال استیماچ و اصغر باقریان به توافق رسیده‌اند عقیلی را از تیم کنار بگذارند .

راز پیروزی تراکتور در بازی بعد/ بررسی نقاط قوت و ضعف سپاهانی ها

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “تراکتور مقابل ضعیف‌ترین سپاهان چند سال اخیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *