پست وبلاگ

رالی تور خانوادگی از سمنان تا کیش برگزار می‌شود

حسین خواجه بیدختی امروز اظهار داشت: در این مرحله از رالی، ۵۰ خودرو به‌صورت خانوادگی مسیرهای سمنان، یزد، هرمزگان و کیش را طی می‌کنند.

وی بابیان اینکه مراسم اختتامیه این تور در روز بیست و پنجم بهمن‌ماه و در جزیره کیش برگزار می‌شود، گفت: این تور با عنوان کاروان همدلی و هم‌زبانی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.

خواجه بیدختی با اشاره به اینکه این تور دومین مرحله از برگزاری تور رالی کویر در استان سمنان در سال جاری است، گفت: مرحله نخست این تور، سوم و چهارم دی‌ماه با عنوان کاروان نشاط و امید و در سطح استانی، در سمنان برگزار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان برگزاری این تورها را در ایجاد آمادگی برای برگزاری مرحله سوم و بین‌المللی این سلسله تورها مؤثر دانست و افزود: مرحله بین‌المللی این تور نیز با عنوان صلح و دوستی با شرکت سایر کشورها در ایران و با محوریت سمنان برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این تورها را افزایش ارتباط ایران در مجامع بین‌المللی و در حوزه اجتماعی- فرهنگی عنوان کرد و گفت: برگزاری مرحله بین‌المللی این تور در ایران، اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران و گردشگری کشور را به رخ جهانیان می‌کشاند.

خواجه بیدختی با تأکید بر استفاده از فرصت پساتحریم در کشور، اظهار داشت: باید مناطق گردشگری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در حوزه بین‌الملل معرفی شود و این تورها بهانه‌ای برای افزایش تعامل ایران با سایر کشورها باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان زمان برگزاری مرحله بین‌الملل تور کویر در ایران را اردیبهشت‌ماه سال آینده و هم‌زمان با مبعث پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد (ص) اعلام کرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *