پست وبلاگ

خودروفروشان دست به “تخفیف” شدند

این هفته بازار خرید و فروش خودرو که در رکود بدی به سر می‌برد با تکان‌هایی آن هم از سوی فروشندگان خودرو روبه رو شده است. آنها با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال فروش توافقی خودرو را در دستور کار خود قرار دادند.

یکی از این فروشندگان با بیان اینکه ما نیازمند نقدینگی هستیم، گفت: مجبوریم با ضرر خودروهای صفر خود را پایین تر از قیمت کارخانه به فروش برسانیم تا رکود در سطح بازار کاهش پیدا کند.

وی با بیان اینکه از اول هفته تا امروز قیمت خودرو در سطح بازار کاهش داشته است، افزود: البته این موضوع بستگی به توافق فروشنده‌ها و خریداران دارد ولی در مجموع محصولات ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو کاهش قیمت داشته است.

به گزارش تسنیم، امروز سمند EF7  دو ایربگ در کارخانه ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده اما در سطح بازار با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی با قیمت ۳۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد . پژو پارس سال هم با قیمت ۳۴ میلیون ۳۲۸ هزار تومان و پژو پارس اتوماتیک دو ایربگ با کاهش ۲ میلیون و ۱۳۰ هزار تومانی به قیمت ۴۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

همچنین رنو تندر اتوماتیک E2 دو ایربگ با قیمت ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۳۲ SE  با قیمت ۲۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۴۱  SE با قیمت ۱۸ میلیون تومان، تیبا SX  یورو۴ با قیمت ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و تیبا ۲ هاچ بک  SX  با قیمت ۲۶ میلیون ۷۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *