پست وبلاگ

احتمال آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن در ۴ استان

به گزارش اکوتو ، طبق آخرین اخطاریه منتشر شده از سوی سازمان هواشناسی، تا عصر امروز در استان های هرمزگان به ویژه نیمه شرقی آن، سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی مناطق خراسان جنوبی احتمال آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیلها وجود دارد.

همچنین پدیده غالب آب و هوایی ۴ استان خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در روز جاری، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود. دریای جنوب ایران در حال حاضر مواج است و ادامه این مواج بودن تا روز شنبه پیش بینی شده است.

در استان های مرکزی، امروز و طی دو روز آینده نیمه ابری بودن هوا و گاهی وزش باد را شاهد خواهیم بود و در استان های شمالی بارش پراکنده باران در امروز و فردا پدیده غالب آب و هوایی است. بارش سراسری باران در شمال کشور از روز شنبه پیش بینی شده است و دریای شمال ایران نیز از روز شنبه مواج خواهد شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *