پست وبلاگ

سیل در مراوه تپه قربانی گرفت

به گزارش اکوتو ، صادق‌علی ‌مقدم اظهار داشت: بر اثر بارش شدید و سیلاب بامداد امروز راه روستایی بسیاری از روستاهای شهرستان مراوه تپه مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری بیشتر این راه‌ها بازگشایی شده اما همچنان راه ۴ روستا بسته است.

وی افزود: هم‌اکنون جاده‌ روستاهای گوک دره، آق‌لر، آق قلعه و یک روستای کوچک دیگر مسدود است و تلاش نیروها برای بازگشایی این جاده‌های روستایی ادامه دارد.مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان با اشاره به کمبود امکانات و ماشین آلات راهداری در منطقه تصریح کرد: هم‌اکنون همه امکانات برای بازگشایی این محورها اعزام شده است.‌

مقدم با اشاره به کشته شدن یک کودک ۷ ساله بر اثر این سیلاب افزود: برق همه روستاها با تلاش ماموران وصل شده و مشکلی از این نظر در منطقه وجود ندارد.وی اظهار داشت: بر اثر این سیلاب بسیاری از اراضی کشاورزی هندوانه مردم این منطقه از بین رفته اما میزان دقیق آن در دست بررسی است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *