پست وبلاگ

صدای هوداران از پشت در های بسته ورزشگاه شنیده شد/یل یاتار-طوفان یاتار- یاتماز تراختور پرچمی

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپای البرز از ساعت ۱۶:۰۰ در استادیوم خالی از هوادار یادگار امام به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.این برد شیرین  باعث شد تا تراکتور از ته جدول به کورس قهرمانی بپیوندد ودر عین حال دل هوادران پرشور خودرا شاد کند .

هواداران در این بازی بسیار زیبا نتوانستد در ورزشگاه حضور پیدا کنند ولی با شعار های معروف خود _(یل یاتار-طوفان یاتار- یاتماز تراختور پرچمی)صدای خود را به بازیکنان محبوب خود رسانند.در این دیدار نکات قابل توجه زیادی به چشم می خورد که بیشتر به نفع تراکتور بود .یکی از نکات خوب وخوشایند این بازی گل زدن حمزه یونس مهاجم میلیاردی تیم تراکتور بوده است که بیشتر هوادارن این گل را شکسته شدن طلسم گلنزنی های مهاجم تراکتور دانسته اند.نکته ی دیگر شایعه ای بود که در بازی قبل تراکتور نسبت به هافبک سرباز تراکتور زده شده بود که با سکوت رحمانی نسبت به این موضوع و جوابگویی کوبنده در داخل بازی به همه آن ها نشان داد یک بازیکن حرفه ای در جواب منتقدان خود چگونه عمل کند.

به این ترتیب تراکتورسازی توانست با این برد، ۱۳ امتیازی شده و هواداران خود را به بازی های آینده و حضور دوباره در جمع مدعیان امیدوار کند.

(( یل یاتار-طوفان یاتار- یاتماز تراختور پرچمی))

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *