پست وبلاگ

تاسیس سازمان گردشگری اصفهان اختلافات را بیشتر می‌کند

تاسیس سازمان گردشگری اصفهان اختلافات را بیشتر می‌کند

محمد فیروزی در گفت‌وگو با فارس درباره تاسیس سازمان گردشگری در شهر اصفهان، گفت: موضوعی که وجود دارد این است که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در گذشته و حال، عملا کار خاصی در کشور انجام نداده و در برآورده کردن انتظارات مورد نظر، موفق نبوده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس، اظهار داشت: فضا در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به شکلی بوده که به جای توسعه اقتصاد کشور در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی، بیشتر به مسائل سیاسی پرداخته شده است.

فیروزی گفت: در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، متخصصانی وجود نداشته اند که با ارائه راهکارهایی، بتوانند مشکلات حوزه گردشگری را برطرف کنند که همین موضوع، باعث بروز نگرانی هایی در استان ها و شهرستان ها شده است.

وی اظهار داشت: کمک کردن به این مجموعه کار بسیار خوبی است. با توجه به اینکه مجموعه ها زیر نظر دولت هستند و مدیریت شهری هم می تواند دخالت داشته باشد، به نظر بنده تاسیس سازمان گردشگری در اصفهان،یک کار موازی کاری است و نه تنها مشکلی را رفع نمی کند، بلکه باعث اختلافات و مشکلات دیگری می شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *