پست وبلاگ

تاسیس سازمان گردشگری اصفهان اختلافات را بیشتر می‌کند

محمد فیروزی در گفت‌وگو با فارس درباره تاسیس سازمان گردشگری در شهر اصفهان، گفت: موضوعی که وجود دارد این است که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در گذشته و حال، عملا کار خاصی در کشور انجام نداده و در برآورده کردن انتظارات مورد نظر، موفق نبوده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس، اظهار داشت: فضا در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به شکلی بوده که به جای توسعه اقتصاد کشور در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی، بیشتر به مسائل سیاسی پرداخته شده است.

فیروزی گفت: در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، متخصصانی وجود نداشته اند که با ارائه راهکارهایی، بتوانند مشکلات حوزه گردشگری را برطرف کنند که همین موضوع، باعث بروز نگرانی هایی در استان ها و شهرستان ها شده است.

وی اظهار داشت: کمک کردن به این مجموعه کار بسیار خوبی است. با توجه به اینکه مجموعه ها زیر نظر دولت هستند و مدیریت شهری هم می تواند دخالت داشته باشد، به نظر بنده تاسیس سازمان گردشگری در اصفهان،یک کار موازی کاری است و نه تنها مشکلی را رفع نمی کند، بلکه باعث اختلافات و مشکلات دیگری می شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *