پست وبلاگ

مدیریت یکپارچه بر سواحل آیا به حقیقت می پیوندد!

به گزارش اکوتو ، سیف الله فرزانه اظهار داشت: برای ساماندهی پروژه‌های محمودآباد اجرای پروژه‌های سیستمی را در دستور کار قرار گرفته که در صورت آمدن فرد جدیدی ادامه کار پروژه‌ها پیگیری شود.وی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی دریا به شهرداری پیشنهاد اجرای سه تیپ کاری مطرح کرد و گفت: این سازمان با اجرای این سه تیپ بر شناساندن زمین‌های مناسب، عالی و متوسط از ظرفیت‌های بسیار خوب خصوصی استفاده ببرند.

فرزانه با بیان اینکه شهرداری باید در اجرای طرح از اصول کارشناسانه و تخصصی بکار ببرند، افزود: این سازمان با بکارگیری سه تیپ با محوریت تهیه شهر خدمات و مشاور به اجرای طرح جامع و موفق دریا بپردازد.فرماندار محمودآباد با تاکید براینکه در تمام دنیا انسان‌ها دارند برای سواحل هزینه می‌کنند اما در ایران دولت هزینه می‌کند، گفت: متاسفانه در این استان سالانه با حضور گردشگر شاهد افزایش تولید زباله و حجم ترافیکی شهری و افزایش گرانی هستیم.

وی از وجود ۱۷۶ واحد تولیدی در شهرکت صنعتی فعالیت ۵۶ واحد بیان کرد و گفت: این خواهد نیز به جای تولید به کار بسته‌بندی فعالیت دارند که این امر برای شهرستان محمودآباد مناسب نیست.فرزانه با اشاره به استفاده از سرمایه‌گذاران و حضور بخش‌های خصوصی برای استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان بیان داشت: این شهرستان از این افراد استقبال خواهد کرد و به حمایت سرمایه‌گذاران می‌پردازند.

وی با اعلام براینکه از این مقدار اعتبارات ممکن است ۶۰ درصد تخصیص یابد بنابراین نباید بدنبال این اعتبارات بسنده کرد، اذعان داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود شهرستان استفاده کنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *