پست وبلاگ

سواحل گیلان شنا ممنوع شد

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: بر اساس اعلام اداره هواشناسی استان، دریا برای شنا در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مناسب نیست.

یونس رنجکش در گفت‌وگو با ایسنا ،  اظهار کرد: به کلیه گردشگرانی که در استان گیلان حضور دارند توصیه می‌شود برای حفظ امنیت جانی خود و همراهانشان، از شنا کردن در سواحل این استان خودداری کنند.

وی اضافه کرد: در این روزها شاهد کولاک و طوفانی بودن دریا هستیم که گردشگران باید با رعایت نکات ایمنی از حضور در سواحل به‌ویژه مناطق خطرآفرین خودداری کنند.

رنجکش ادامه داد: متاسفانه به دلیل عدم رعایت توصیه‌های ایمنی، از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴ نفر در مناطق خطرآفرین جان خود را از دست داده‌اند که هر چند این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با کاهش بیش از ۵۰ درصدی روبه‌رو بوده، اما حوادث تلخ و ناگواری را در اذهان گردشگران به ثبت رسانده است.

وی تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن پایان فصل تابستان و حضور هموطنان در مناطق ساحلی، گردشگران برای شنا در شرایط جوی و دریایی مناسب به طرح‌های سالم‌سازی مراجعه کنند؛ چون همه نوع امکانات ایمنی، خدماتی و امدادی در این طرح‌ها فراهم است.

انتهای پیام

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *