پست وبلاگ

شمار گردشگران در شهرستان سرعین افزایش می‌یابد

قادر تقی‌زاده بعد از ظهر امروز در دومین هفته برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین اظهار داشت: با برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین گردشگران داخلی و خارجی در شهرستان سرعین افزایش می‌یابد که این امر رونق خاصی به بخش اقتصادی و توسعه استان اردبیل به ویژه شهرستان سرعین می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان سرعین ظرفیت‌های بسیار عظیمی در بخش‌های گردشگری، توریستی تاریخی و چشمه‌های آبگرم دارد، افزود: همه‌ساله این شهرستان میزبان بیش از ۷ میلیون مسافر داخلی و خارجی است که باید برای استقبال از مسافران برنامه‌ریزی مناسب و اساسی اتخاذ شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل دارای ۱۱۰ چشمه آبگرم سرد، ۱۲ مجتمع آبدرمانی، ۳۷ منطقه نمونه گردشگری، ۴۷ روستای تاریخی و ۱۲۰ امامزاده است و این منطقه یک منطقه بسیار مناسب برای حضور گردشگران داخلی و خارجی است تا بتوانند در سفر به اردبیل خاطرات خوشی را رقم بزنند.

تقی‌زاده با بیان اینکه با برگزاری جشنواره سرعین حضور مسافران داخلی و خارجی در این شهرستان افزایش می‌یابد، تصریح کرد: باید خدمات‌دهی مراکز اقامتی، تفریحی و هتل‌ها متناسب با فناوری‌های نوین باشد تا شاهد افزایش گردشگران داخلی و خارجی باشیم.

وی اظهار کرد: برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین نقش بسیار اساسی در شناسایی ظرفیت‌های تاریخی و توریستی این شهرستان داشته است و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های اساسی شهرستان سرعین به یکی از قطب‌های مهم گردشگری کشور تبدیل شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *