پست وبلاگ

شمار گردشگران در شهرستان سرعین افزایش می‌یابد

شمار گردشگران در شهرستان سرعین افزایش می‌یابد

قادر تقی‌زاده بعد از ظهر امروز در دومین هفته برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین اظهار داشت: با برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین گردشگران داخلی و خارجی در شهرستان سرعین افزایش می‌یابد که این امر رونق خاصی به بخش اقتصادی و توسعه استان اردبیل به ویژه شهرستان سرعین می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان سرعین ظرفیت‌های بسیار عظیمی در بخش‌های گردشگری، توریستی تاریخی و چشمه‌های آبگرم دارد، افزود: همه‌ساله این شهرستان میزبان بیش از ۷ میلیون مسافر داخلی و خارجی است که باید برای استقبال از مسافران برنامه‌ریزی مناسب و اساسی اتخاذ شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل دارای ۱۱۰ چشمه آبگرم سرد، ۱۲ مجتمع آبدرمانی، ۳۷ منطقه نمونه گردشگری، ۴۷ روستای تاریخی و ۱۲۰ امامزاده است و این منطقه یک منطقه بسیار مناسب برای حضور گردشگران داخلی و خارجی است تا بتوانند در سفر به اردبیل خاطرات خوشی را رقم بزنند.

تقی‌زاده با بیان اینکه با برگزاری جشنواره سرعین حضور مسافران داخلی و خارجی در این شهرستان افزایش می‌یابد، تصریح کرد: باید خدمات‌دهی مراکز اقامتی، تفریحی و هتل‌ها متناسب با فناوری‌های نوین باشد تا شاهد افزایش گردشگران داخلی و خارجی باشیم.

وی اظهار کرد: برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین نقش بسیار اساسی در شناسایی ظرفیت‌های تاریخی و توریستی این شهرستان داشته است و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های اساسی شهرستان سرعین به یکی از قطب‌های مهم گردشگری کشور تبدیل شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *