پست وبلاگ

آتش سوزی جنگل سردشت با تلاش مردم مهار شد

به گزارش اکوتو ، پرویز آراسته سرپرست محیط زیست آذربایجان‌غربی در گفت‌و‌گویی از مهار آتش‌سوزی جنگل‌های سردشت خبر داد و اظهار داشت: براثر این آتش‌سوزی ۳ هکتار از اراضی کشاورزی حاشیه جنگل و نیز ۲ هکتار از جنگل‌های سردشت در آتش سوخت.وی گفت: این آتش سوزی در بخشی از جنگلهای سردشت در حوالی روستای نیسک‌آباد اتفاق افتاد که  با تلاش مردم و جمعی از فعالان محیط زیست، اداره منابع طبیعی و نیروهای اداره محیط زیست سردشت  مهار شد.

سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌غربی تصریح کرد: تلاش اداره حفاظت محیط زیست برای کنترل و مهار آتش‌سوزی، انجام فعالیتهای پیشگیرانه و مراقبتی در این زمینه و نیز همکاری به عنوان یگ گروه پشتیبان در برخورد با موارد آتش‌سوزی که در یک ماه اخیر رخداده است با وجود کمبود نیرو و امکانات صورت گرفته است.آراسته افزود: جنگلهای بلوط حوزه زاگرس این روزها پیش از هر زمانی نیازمند توجه مسئولان و مردم است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *