پست وبلاگ

سرمربی جدید سرخپوشان رونمایی شد/ثبت قرارداد پس از تمرین امروز سرخپوشان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از استعفای کتبی تونی اولویرا سرمربی محبوب سرخپوشان تبریزی، جلسه هیئت مدیره باشگاه در روز یکشنبه برگزار شد ولی به دلیل رقم قرارداد تونی و همچنین مشکلات مالی باشگاه در این برهه زمانی، خروجی این جلسه مشخص نشده و مدیران باشگاه به جمع بندی در مورد ماندن یا رفتن تونی نرسیدند تا همچنان پیرمرد پرتقالی به کارش در تیم تراکتورسازی ادامه دهد.

تونی در تمرین روز دوشنبه تراکتوری ها با لباس ورزشی حاضر شد و مثل همیشه تیم را تمرین داد. البته درگیری بعضی از بازیکنان این تیم از جمله کاپیتان تراکتور حاشیه هایی را برای تیم ایجاد نمود. ظاهراً محمد ایرانپوریان در تمرین روز دوشنبه با انتقاد از وضعیت بلاتکلیفی باشگاه به دلیل حضور تونی به وی اعلام کرده است که تکلیف خود را برای ماندن یا رفتن از تیم تراکتورسازی مشخص کند.

پس از این اختلاف ها در تیم بالاخره عباسی روز سه شنبه جلسه ای را با تونی برگزار کرد و طرفین برای جدایی به توافق رسیدند تا به شکل رسمی پایان کار این مربی باتجربه با تیم تراکتور و هوادارانش رقم بخورد. البته تونی پیش از این سه بار از تیم کنار رفته است ولی پس از مدتی به تیم محبوب آذربایجان اضافه شده و اینبار معلوم نیست که کی این مربی به جمع هواداران خونگرم تبریزی بازخواهد گشت.

تونی علت جدایی خود را بیماری حاد همسرش عنوان کرده و به دلیل نداشتن آرامش در تیم، خواستار استعفا و کناره گیری از هدایت تیم تراکتورسازی را داشته است.

اما سرمربی جدید سرخپوشان تبریزی خیلی زودتر از تصور هواداران و رسانه ها مشخص شد. امیر قلعه نویی بامداد همان روز به تبریز سفر کرد تا صحبت های نهایی را برای سرمربیگری تیم تراکتور انجام دهد.

سرمربی سابق تیم استقلال که سابقه مربیگری در تیم تراکتورسازی را داشته است، امروز جلسه ای با حضور مدیرعامل باشگاه در هتل پارس تبریز برگزار کرد تا پس از پایان این جلسه به تمرین تراکتور اضافه شده و به بازیکنان تیم معرفی شود. طبق آخرین اخبار قرار است قرارداد این سرمربی با تیم ترکتور پس از پایان تمرین امروز منعقد شود. قلعه نویی عصر امروز قرارداد خود را در هیئت فوتبال تبریز ثبت خواهد کرد.

چیزی که باعث تعجب همگان شده است این است که چطور مربی انتخاب می شود که مخالفان شدید وی همین هواداران تیم تراکتورسازی می باشند. هوادارانی که به دلیل اتفاقات پس از ترک تبریز و ثبت قرارداد قلعه نویی با تیم محبوبش، استقلال تهران به شدت از وی ناراضی بوده و شاید تنها گزینه ی منفور هواداران در بین مربیان لیگ برتری باشد.

نظر شما هواداران نسبت به این انتخاب مدیران باشگاه چه می باشد؟

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “سرمربی جدید سرخپوشان رونمایی شد/ثبت قرارداد پس از تمرین امروز سرخپوشان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *