پست وبلاگ

درخواست صمیمی انبوه سازان ؛ قیمت مسکن مهر را بالا ببرید !

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو ، حسن محتشم اظهار کرد:‌ بحث افزایش قیمت مسکن مهر مطرح شده و انتظار داریم که مسئولان این درخواست را بررسی کنند.

وی تصریح کرد: از مسئولان و دست‌اندرکاران می‌خواهیم در یک تعامل خیلی صمیمانه و درست این موضوع را ارزیابی کنند و واقعاً آن چیزی را که قیمت تمام شده است برای انبوه‌سازان در نظر بگیرند تا پروژه‌های مسکن مهر تمام شود.

وی یادآور شد: مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس اخیراً تغییر کرده و قاعدتاً جا افتادن این تغییر زمان می‌برد، ولی به هر حال موضوع افزایش قیمت مسکن مهر در پروژه‌های بلندمرتبه‌سازی را مطرح کرده‌ایم و مسئولان هم حتماً شنیده‌اند و انتظار توجه به این درخواست را داریم.

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران در پاسخ به این پرسش که پروژه‌های مسکن مهر متوقف نشده است، گفت: پروژه‌ها تابع نکاتی از این دست (درخواست افزایش قیمت) نیست، ما فقط می‌گوییم به این “گیر” کمک کنند تا به ساخت و ساز و اتمام مسکن مهر سرعت ببخشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *