پست وبلاگ

ذوالفقاری: پیشنهاد تیم های اصفهانی به نریمان جهان بازار گرمی است؛ بختیار دوست دارد بماند

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز دقایقی پیش طی تماس تلفنی با برنامه موج فوتبال پاسخگوی برخی سوال ها در مورد آخرین وضعیت تیم و بازیکنان شد.

ذوالفقاری در مورد وضعیت فرید کریمی اظهار داشت: در این مدت دو سال که در خدمت این بازیکن بودیم هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی از بهترین های ما بود. به هر حال مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را برای نگه داشتن این بازیکن انجام داد ولی با مخالفت سران باشگاه صبای قم روبرو شده و در نهایت وی مجبور به ترک تیم ما شد. کریمی دیروز در تمرینات تیم حضور یافته و با بازیکنان و کادرفنی خداحافظی کرد و راهی شهر قم شد.

وی در مورد وضعیت آقایی و نریمان جهان هم چنین پاسخ داد: اول از مدیرعامل و کادرفنی باشگاه گسترش فولاد که در زمینه این دو بازیکن نهایت همکاری را با ما داشتند تشکر می کنم. در مورد سعید آقایی باید بگویم که با توافق صورت گرفته تا پایان این فصل در خدمت این بازیکن خواهیم بود ولی در مورد سامان نریمان جهان باید منتظر باشیم و شرایط ماندن یا رفتن وی تا ۲،۳ روز آینده مشخص خواهد شد ولی چیزی که مشخص است رضایت این بازیکن از طرف مدیران گسترش داده شده و همه چیز منوط به خود بازیکن می باشد.

سرپرست تراکتوسازی در مورد پیشنهاد بختیار رحمانی از باشگاه استقلال تهران نیز تصریح کرد: در مورد شایعه های به وجود آمده باید بگویم تیم ما همزمان با تیم استقلال در هتل المپیک تهران حضور داشتند و اگر هم دیداری بین بختیار و سران باشگاه به وجود آمده است کاملاً عادی بوده و اصلاً بحث پیشنهاد مطرح نیست چرا که  بازیکنان و کادرفنی دو تیم به دلیل هم مکانی با یکدیگر دیدار داشته اند و دلیل نمی شود که بگوییم به دلیل برخورد رحمانی با مسئولان تیم استقلال حتماً پیشنهادی مطرح بوده است. خود بختیار چند روز قبل با من صحبت کرد و تمایل داشت تا پس از پایان خدمت سربازی نیز در تیم تراکتورسازی بازی کند.

ذوالفقالری در مورد سوالی که میلاد وطنپرست، مجری برنامه پربیننده موج فوتبال در مورد پیشنهاد یکی از تیم های اصفهانی به نریمان جهان و فکس نامه رسمی این درخواست به باشگاه گسترش فولاد مطرح کرد اذعان داشت: این که تیم های اصفهانی به باشگاه گسترش فولاد نامه زده و خواستار حضور سامان در تیم خود شده اند الان از زبان شما می شنوم. به هر حال به دلیل نزدیکی فصل نقل و انتقالات برای تیم ها این بازارگرمی ها به وجود می آید. مهم و اصل باشگاه گسترش فولاد می باشد که رضایت حضور این بازیکن را تا پایان فصل برای تراکتورسازی صادر کرده و به نظر من مشکلی برای حضور این بازیکن وجود نخواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به بازی اخیر تیم تراکتور مقابل سیاه جامگان و درخواست از هواداران برای حضور و حمایت حداکثری از تیم بیان داشت: به هر حال ما نمی توانیم از هواداران این درخواست را داشته باشیم که در ورزشگاه حضور پیدا کنند چرا که این هواداران در هیچ بازی ما را تنها نگذاشته و امیدوارم این بازی نیز که ما به سه امتیاز آن نیاز داریم ما را تنها نگذارند. باید به یاد داشته باشیم که در مرحله نیمه نهایی جام حذفی نیز تراکتور میزبان استقلال یا نفت خواهد بود که این بازی ۱۶ یا ۱۷ آذر برگزار می شود و امیدواریم با حمایت هواداران به مرحله فینال این رقابتها صعود کنیم.

پس از صحبت ذوالفقاری در مورد اینکه نریمان جهان با مطرح کردن پیشنهاد از تیم های اصفهانی قصد بازار گرمی را دارد، سامان دقایقی بعد روی خط برنامه آمده و بیان داشت که خبر این پیشنهاد را خود عباسی و سمندر به وی اعلام کرده اند و بازیکنی نیست که با بازارگرمی خودش را به تیمی تحمیل نماید.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *