پست وبلاگ

داور دیدار تراکتورسازی و استقلال تعیین شد/صالحی به کسی سیلی نزد

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، رئیس کمیته داوران گفت: برای دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال داوری تعیین می کنیم که شایستگی قضاوت در این مسابقه را داشته باشد.
فریدون اصفهانیان  درباره خبر منتشر شده در ارتباط با درگیری احمد صالحی با خبرنگار کرمانی در رختکن ورزشگاه باهنر کرمان اظهار داشت: شخصا با صالحی صحبت کردم و در این باره از او توضیح خواستم که گفت در حین بازگشت به رختکن خبرنگاری به سمت او رفته و یک سوال را چند بار تکرار کرده که شما چرا با کرمانی ها مشکل دارید. در حالی که احمد صالحی به این سوال پاسخ نمی داده خبرنگار تا مقابل رختکن داور را همراهی می کند تا اینکه داور ما قبل از بستن در رختکن جواب داده که من هیچ مشکلی با کرمان و یا هیچ شهر دیگری ندارم.
وی افزود: بعد از این جمله داور بازی در رختکن را بسته و موضوع همین جا به پایان رسیده. اینکه گفته شده بین خبرنگار و داور درگیری صورت گرفته را تکذیب می کنم. خودم با صالحی حرف زدم و اصلا نمی دانم این صحبت ها چطور و از کجا مطرح شده است که داور با سیلی به صورت کسی ضربه زده باشد.
رئیس کمیته داوران همچنین درباره عکس منتشر شده که در آن داوری در لیگ دسته دوم فوتبال در حال کتک خوردن است توضیح داد: این قبیل مسائل را نماینده فدراسیون باید گزارش کند. هر مسابقه ای که برگزار می شود یک نماینده از فدراسیون در آن حضور دارد و قطعا مسائلی از این دست را گزارش می کنند. ما هم برای احقاق حق داوران از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد.
اصفهانیان در این باره که حنطه پس از سه جلسه محروم شدن گفته از رئیس کمیته داوران شکایت می کند خاطرنشان کرد: اشکالی ندارد. بالاخره مراجعی مانند کمیته انضباطی را گذاشته اند تا عده ای در آن حضور یافته و در آن شکایت کنند. اگر کسی محروم شده یا جریمه شده به گفته من نبوده است. کمیته داوران فقط گزارش اتفاقات روی داده در متن فوتبال را به کمیته انضباطی منتقل می کند.
وی ادامه داد: همان طور که انتظار داریم از سوی تماشاگران یا مدیران عامل باشگاه ها حرفی یا سخنی علیه کسی زده نشود یا خدای نکرده اهانتی به کسی صورت نگیرد باید بدانیم که خودمان هم نباید حرفی بزنیم که باعث رنجش خاطر دیگران شود. از قدیم گفته اند آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند و آن چه برای خود نمی پسندی برای دیگران مپسند.
رئیس کمیته داوران با اشاره به هفته چهاردهم لیگ برتر که یکشنبه و دوشنبه آینده برگزار میشود، گفت: داوران تمام مسابقات را تعیین کرده ایم و انشاالله بازی ها با قضاوت خوبی برگزار خواهند شد.
اصفهانیان در این باره که چه کسی دیدار حساس تیم های تراکتورسازی و استقلال در تبریز را سوت خواهد زد، بیان داشت: مطمئن باشید یک داور باتجربه برای این دیدار تعیین شده که بتواند به نحو شایسته ای آن را سوت بزند. ضمن اینکه از نگاه کمیته داوران همه مسابقات مهم هستند چون نتیجه آنها برای تک تک باشگاه ها دارای اهمیت بالایی است

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *