پست وبلاگ

سال آینده، سال رونق مسکن است

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را برای پنجمبن دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به صندوق انداخت

وی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به حضور مردم در انتخابات گفت: حضور مردم چشمگیر و فوق‌العاده است.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مجلس دهم چگونه می‌تواند به وزارت راه و شهرسازی کمک کند گفت: با توجه به به شرایطی که در آن قرار داریم مجلس دهم باید با همراهی دولت طرح‌های بزرگی را به تصویب برساند.

آخوندی تصریح کرد: ما باید جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه را نیز ارتقا ببخشیم که این با اجرای پروژه‌های بزرگ محقق می‌شود. وی با بیان اینکه خط شروع پروژه‌های بزرگ فرا رسیده است گفت: با توجه به مسائل پسابرجام پروژه‌های بزرگی با حضور مردم کلید خواهد خورد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: پروژه‌هایی در خصوص نوسازی ناوگان هوایی، ریلی و جاده‌ای کلید خواهد خورد و با توجه به توسعه طرح‌های پس‌انداز مسکن سال آینده شاهد رونق بازار مسکن خواهیم بود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *