پست وبلاگ

توسعه روابط گردشگری و گردشگری سلامت با عمان

مدیرکل دفتر امور نمایندگی‌های سازمان تجارت از گسترش روابط گردشگری و گردشگری سلامت با عمانی‌ها خبر داد.

رضا عباسقلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که هدف از گسترش روابط گردشگری و گردشگری سلامت در راستای گسترش روابط اقتصادی با عمانی‌هاست، گفت: قرار بر این شده هیات تجاری بازاریابی در زمینه گردشگری و گردشگری سلامت به این کشور اعزام شود که این اقدام همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی هتلداری و محصولات غذایی و ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی تجهیزات و خدمات پزشکی در عمان صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: اعضای این هیات مدیران بخش‌های دولتی مرتبط و فعالان بخش خصوصی در حوزه‌های فعالیت تورگردانی، هتلداری، حمل‌ونقل و مسافربری، بخش‌های درمانی و پاراکیلینیکی، هتل بیمارستان‌ها و نیز فعالیت‌های گردشگری، سلامت و سایر خدمات است.

مدیر کل دفتر امور نمایندگی‌های سازمان تجارت همچنین به اهداف گسترش این روابط اشاره کرد و افزود: مبادله تجربیات و آشنایی طرف‌های تجاری، ملاقات با مسوولان ارشد دولتی و بررسی راهکارهای توسعه تبادلات گردشگری و سلامت بین دو کشور، مذاکرات رودر روی فعالان بخش خصوصی و بررسی ظرفیت‌های بازار طرف مقابل و نیز آشنایی با قوانین کشور هدف از جمله اهداف مدنظر در این راستاست.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *