پست وبلاگ

ایده فیس بوک برای به چالش کشیدن سایت‌های خبری

به گزارش اکوتو ، ایده فیس بوک این است که کاربران به جای جستجوی دهها سایت مختلف برای مطالعه اخبار می توانند به راحتی با اجرای یک برنامه ساده به سرخط همه اخبار دسترسی پیدا کنند.

قابلیت مذکور به زودی به برنامه همراه فیس بوک اضافه می شود تا کاربران بعد از بررسی سرخط اخبار بتوانند مطالب موردنظرشان را به طور کامل مطالعه کنند و حتی ویدیوهای خبری را بر روی گوشی خود مشاهده نمایند.

نسخه محدودی از این برنامه ۵ ماه قبل در دسترس علاقمندان قرار گرفت و مزیت آن به ادعای فیس بوک سرعت بالای نمایش اطلاعات است. گفته شده که این برنامه اطلاعات و اخبار را در مقایسه با سایت های خبری تا ۱۰ برابر سریع تر به نمایش درمی آورد.

در برنامه یاد شده یک نرم افزار تبلیغاتی نیز گنجانده شده و طراحی آن نیز بهتر از سایت های خبری توصیف شده است. برای تامین محتوای این برنامه با دهها موسسه خبری مذاکره شده و تعداد مطالب مستقلی که از این طریق منتشر می شوند از هزار مورد فراتر خواهد رفت. نسخه سازگار با آیفون این برنامه آماده شده و نسخه آندرویدی آن هم به زودی عرضه می شود.

فیس بوک که با رقابت روزافزون دیگر شبکه های اجتماعی جدید و خلاق مواجه است تلاش می کند تا با ارائه خدمات جدید از ریزش مخاطبانش جلوگیری کند. در همین راستا فیس بوک مسنجر جداگانه و خدمات آلبوم خانوادگی و … راه اندازی کرده و به زودی قصد دارد خرید الکترونیک را هم از محیط فیس بوک ممکن کند.

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *