پست وبلاگ

پیش بازی تیم های تراکتور سازی و سایپا، نیمه دوم متفاوت برای دو تیم

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی و سایپا در هفته نهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم امروز از ساعت ۱۶:۰۰ مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

این بازی در ورزشگاه ورود ممنوع یادگار امام تبریز انجام خواهد شد و هواداران پرشور آذربایجان از حضور در این مسابقه محروم هستند.

در مورد آمار گل های زده تیم سایپا می توان گفت که این تیم تا هفته هشتم ۷ گل به ثمر رسانده که ۶ گل آن در نیمه دوم بوده است. غلامرضا رضایی ۳گل، جواد نکونام۲گل و رضا نوروزی و میلاد میداودی هر کدام یک بار موفق به گلزنی با پیراهن سایپا در این فصل شده اند.

اما در نکته مقابل با بررسی گل های زده تیم تراکتور متوجه می شویم که این تیم تا هفته هفتم رقابت ها موفق به گلزنی در نیمه دوم نشده بود ولی در هفته هشتم مقابل فولاد این طلسم شکست و تراکتورسازان توانستند با زدن دو گل در دقایق پایانی این بازی پیروزی مهمی را کسب کنند.
بنابراین تراکتورسازی تا پایان هفته هشتم ۶ گل به ثمر رسانده که ۲ گل آن در نیمه دوم بوده است و این نقطه تمایز شاگردان تونی و جلالی می باشد.
شجاع خلیل زاده ۲گل و سامان نریمان جهان، سروش رفیعی، آگوستو سزار و محمد ایرانپوریان هر کدام یک بار موفق به باز کردن دروازه حریفان در این فصل شده اند. نکته جالب توجه گلزن های تیم سرخپوش تبریزی این است که مهاجمان این تیم حتی یک بار موفق به گلزنی در لیگ برتر نشده اند و تونی بسیار امیدوار است این بازی طلسم عدم گلزنی حمزه یونس و مهرداد بایرامی شکسته شود.

دیروز در نشت خبری قبل از بازی دو تیم، تونی اولویرا سرمربی محبوب سرخپوشان با تمجید از عملکرد بازیکنانش افزود: من از همه ی آنها که با جان و دل تمرین می کنند تشکر می کنم و از همه ی بازیکنانم راضی هستم. دیروز ما تمرین نوبت ۱۰۰ ام در این فصل انجام دادیم که البته برخی از بازیکنان به دلیل دیر اضافه شدن ۵۰ جلسه تمرینی را در تیم داشته اند.

وی در مورد محرومیت هواداران از حضور در ورشگاه اذعان داشت: این اولین بار نیست که ما از داشتن آنها محروم هستیم که این موضوع چیز عادی محسوب نمی شود، با این حال آنها همیشه در قلب و ذهن ما حضور خواهند داشت.

سرمربی پرتقالی سرخ پوشان در مورد محروم و مصدومان تیم هم خاطر نشان کرد: محمد پور رحمت الله و فردین عابدینی در بازی فردا از مصدومان خواهند بود و فرید کریمی را هم به دلیل اخراج در بازی قبل در اختیار نخواهیم داشت.

وی در مورد مصدومیت شجاع خلیل زاده و اینکه وی به بازی فردا می رسد یا نه تصریح کرد: شجاع از ابتدای فصل مشکل داشته است ولی وی در بازی فردا قطعاً با آمادگی صد در صد حاضر خواهد شد.

اولویرا در پایان گفت: تیم سایپا مربی بزرگ و باتجربه ای مثل جلالی را در نیمکت دارد ولی ما نیاز به چند برد متوالی داریم تا بازیکنان به خود اعتماد کنند و در جدول مسابقات رتبه خود را ارتقا ببخشیم.

اما مجید جلالی، سرمربی تیم سایپا که سابقه مربیگری در تیم تراکتور را هم دارد در مورد بازی حساس فردا اظهار داشت: ما در ۳،۴ روز گذشته بازی های تراکتور را آنالیز کرده ایم و امیدواریم یک بازی موفق داشته باشیم و با ارائه بازی زیبا نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی همچنین گفت: ما در بازی قبل شروع خوبی نداشتیم و نتوانستیم در ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرکز داشته باشیم که امیدوارم در بازی فردا این مشکل حل شود.

جلالی در مورد عدم حضور هواداران و اینکه چقدر در بازی آنها تاثیر خواهد داشت خاطرنشان کرد: نبود هواداران در بازی فردا یک امتیاز برای ما محسوب می شود اما در مورد تاثیر آن در تیم تراکتور نمی توانم اظهار نظر کنم.

وی در پایان در مورد محروم و مصدومان تیمش گفت: ما برای بازی فردا هیچ محروم یا مصدومی نداریم و با تمامی نفرات در مسابقه حاضر خواهیم شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *