پست وبلاگ

آخرین عرضه اولیه امسال فرابورس به نام “ساینا” شد

در آخرین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران ۱۰ درصد از سهام صنایع بهداشتی ساینا شامل۱۰ میلیون سهم این شرکت ۱۰۰ میلیارد ریالی روز ۱۸ اسفندماه برای نخستین بار در بازار دوم فرابورس ایران واگذار می‌شود.
بر اساس این گزارش؛ در عرضه اولیه “ساینا” ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار سهم متعلق به معامله‌گران آنلاین است که پس از کشف قیمت ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار سهم با اعلام ناظر بازار در زمان مقرر قابل خریداری است.
علاوه بر این، هریک از کارگزاری‌های عضو فرابورس ایران در روز سه‌شنبه می‌توانند تا سقف ۵۲ هزار سهم در این عرضه اولیه سهیم باشند اما صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و قابل معامله سهمیه‌ای برای خرید سهام ندارند.
گفتنی است، شرکت صنایع بهداشتی ساینا در سال ۸۰ تاسیس شده و به تهیه و تولید انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات آرایشی، بهداشتی، شیمیایی، سرمایه گذاری، صادرات و واردات مشغول است؛ ضمن آنکه نماد معاملاتی این شرکت ابتدای شهریور ۹۴ در فهرست نمادهای فرابورس ایران درج شد.
همچنین، شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر، توسعه صنایع بهشهر، سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران، شرکت گلتاش و جمشید فروزش سهامداران این شرکت هستند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *