پست وبلاگ

مسابقات کشتی ساحلی البرز در شهرستان اشتهارد برگزار می‌شود

به گزارش اکوتو ، مصیب دهبالایی با بیان اینکه مسابقات کشتی ساحلی البرز برگزار می‌شود، اظهار داشت: این مسابقات به صورت استانی در شهرستان اشتهارد برگزار می‌شود.وی با بیان اینکه کشتی‌گیران شهرستان‌های البرز برابر با سهمیه‌ای که دارند در مسابقات کشتی ساحلی شرکت می‌کنند، بیان کرد:‌ شهرستان اشتهارد محل مناسبی را برای برگزاری این مسابقات در نظر گرفته است.

رئیس هیئت کشتی استان البرز با بیان اینکه مسابقات کشتی ساحلی در یک روز برگزار می‌شود، افزود: تمام شهرستان‌های استان البرز در این مسابقات شرکت می‌کنند.دهبالایی با بیان اینکه کشتی ساحلی مورد اقبال کشتی‌گیران قرار گرفته است، گفت: این رشته اعتبار زیادی یافته و مسابقات آسیایی این رشته نیز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کشتی‌گیران استان البرز در یکسال اخیر نشان داده است که استعدادهای خوبی در کشتی ساحلی دارند، اظهار داشت: در همه رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان استعدادهای خوبی در استان البرز وجود دارد.رئیس هیئت کشتی استان البرز بیان کرد:  با توجه به نتایجی که استان البرز در این رشته به دست آورده پیش‌بینی می‌کنیم استقبال خوبی از سوی کشتی‌گیران در این مسابقات به عمل آید.

دهبالایی با بیان اینکه در مسابقات کشتی ساحلی رده‌های نوجوانان و جوانان حضور بیشتری را دارند، افزود: کشتی‌گیران خوب البرزی که در رشته‌های آزاد و فرنگی نتایج خوبی را در سطوح آسیایی و کشوری به دست نیاورده‌اند در این مسابقات شرکت می‌کنند.وی با بیان اینکه مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی جوانان استان البرز نیز در کرج برگزار می‌شود، گفت: این مسابقات در شهریورماه انجام می‌شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *