پست وبلاگ

سفر ۵۰ هزار گردشگر در ۱۰ روز گذشته به کیش

محمد محب خدایی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بر اساس آمارهای اعلام شده از یکم تا دهم دی ماه ۳۰۹ سورتی پرواز در مسیر کیش و شهرهای مختلف کشور انجام شده است که ۴۱ هزار مسافر از این طریق وارد کیش شده اند .
وی افزود : چهار هزار و ۱۴۹ گردشگر خارجی نیز در این مدت توسط ۳۷ پرواز به جزیره کیش سفر کردند و تعطیلات سال نو میلادی را در این جزیره گذراندند.محب خدایی اضافه کرد : رشد ۱۲ درصدی مسافران داخلی و۱۰ درصدی گردشگران خارجی در مقایسه با سال گذشته بیانگر رونق گردشگری در جزیره کیش است.
به گفته معاون گردشگری سازمان منطقه ازاد کیش، در ۱۰ روز گذشته چهار هزار و۴۶ مسافر از مسیر دریایی به کیش سفرکرده اند و۴۰۹ خودرو نیز از شهرهای مختلف کشور وارد کیش شده اند.
وی اظهار داشت : تردد این تعداد خودرو در ۱۰ روز نخست دی ماه نشان می دهد بسیاری از خانواده ها با خودروی شخصی جزیره کیش را به عنوان مقصد سفرهای خود برمی گزینند و این در حالی است که در سالهای گذشته تنها در ایام نوروز شاهد سفر خانواده ها با خودرو به کیش بودیم.
محب خدایی تصریح کرد : در۹ ماهه امسال بیش از ۱۲۰ هزار گردشگر خارجی وارد جزیره کیش شده اند که درمقایسه با سال گذشته این آمار ۲۴ درصد رشد داشته است. این میزان رشد گردشگری خارجی درسال جاری خبر از روزهای بهتری برای این جزیره مرجانی درعرصه رقابت با رقبای قدرتمند خود در منطقه می دهد .روند صعودی ورود گردشگران داخلی و خارجی به جزیره کیش درحالی افزایش یافته که هنوز تا تعطیلات نوروز بیش از دو ماه و نیم باقی مانده است .

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *