پست وبلاگ

تعطیلات عید فطر را با آگاهی کامل خوش بگذرانید

به گزارش گروه گردشگری اکوتو به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ستاد هماهنگی خدمات سفر بر اساس وظایفی که در خصوص مدیریت، هماهنگی و اطلاع‌رسانی خدمات مربوط به سفر و گردشگری در مناسبت‌ها و تعطیلات ملی و مذهبی بر عهده دارد، اطلاعیه ویژه‌ای را به مناسبت تعطیلات پایان ماه مبارک رمضان صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

“به منظور استفاده بهینه هموطنان عزیز از فرصت تعطیلات پایان ماه مبارک رمضان، دستورالعمل‌های لازم در چارچوب طرح تابستانه سال ۹۴، به ستادهای اجرایی خدمات سفر تمامی استان‌های کشور ابلاغ شده است.

مردم و مسافران عزیز برای مدیریت سفر در تعطیلات مناسبتی و کوتاه مدت، نظیر پایان ماه مبارک رمضان، پیش از سفر از امکانات و خدماتی که در مقاصد و شهرهای میزبان وجود دارد مطلع شوند و با برنامه‌ریزی صحیح و مناسب، سفری آرام و بانشاط را برای خود و خانواده‌شان تنظیم کنند؛ همچنین در این رابطه تمامی استان‌های کشور موظفند علاوه بر افزایش امکانات و خدمات خود در همه عرصه‌های اقامت، پذیرایی، بهداشت و سایر خدمات، اطلاعات دقیق و کامل را در رابطه با امکانات موجود در استان از طریق رسانه‌ها در اختیار مسافران قرار دهند.

سازمان میراث فرهنگی و معاونت گردشگری این سازمان نیز از طریق سامانه ۰۹۶۲۹ به صورت شبانه‌روزی و دائمی آماده ارائه اطلاعات و اخبار گردشگری و سفر به هموطنان عزیز است و متقاضیان می‌توانند از طریق این سامانه از وضعیت اقامت و امکانات شهرها و مقاصد موردنظر خود مطلع شوند.

همچنین مردم و مسافران عزیز برای جلوگیری از تمرکز در مسیرها و استان‌های خاص، از امکانات و خدمات شهرها و استان‌ها مطلع شوند و به اطلاعیه‌های آتی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر توجه داشته باشند.”

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *