پست وبلاگ

سفر همچنان گران می‌شود

به گزارش اکوتو ، 

سفر همچنان گران می‌شود

بعد از آنکه در روز نهم آذرماه امسال سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که پس از مدت‌ها کار کارشناسی و تخصصی و بنا بر اجرای بندی از برنامه پنجم توسعه کشور و تصویب شورای عالی هواپیمایی، نرخ بلیت هواپیما در ۱۷۰ مسیر داخلی آزاد و ۸۷ مسیر همچنان جزء مسیرهای حمایتی قرار گرفت، برخی از ایرلاین‌ها اقدام به فروش بلیت هواپیماهای خودبه قیمتی بیشتر از قیمت روزهای گذشته کردند.

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی مسیرهایی که آزاد سازی نرخ بلیت در آنها صورت گرفته را مسیرهای منتهی به جزایر کیش و قشم، شهرهای نفتی و مسیرهای انفرادی و مسیرهای جدید عنوان کرد.

هر چند مسیرهایی که آزادسازی نرخ در آنها توسط سازمان هواپیمایی مشخص شده، اما نرخ بلیت برخی از مسیرها که جزو هیچ یک از موارد اعلامی نبودند، نیز افزایش یافت مانند مسیر هوایی تهران مشهد!

به علاوه اینکه رئیس جامعه هتلداران ایران نیز گفته است که نرخ اتاق هتل‌ها ۲۰ درصد افزایش پیدا می کند. پیش از این نیز بلیت موزه ها و بناهای تاریخی افزایش یافته بود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *