پست وبلاگ

چرا مسئولان به فکر اضافه خدمت به بازیکنان سرباز غیر بومی نمی افتند؟آیا خون این بازیکنان رنگین تر است؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ این روز ها برای هواداران تراکتور اخباری آشناتر از مشکلات بازیکنان سرباز به چشم نمی خورد. بازیکنانی که شاید حواشی که به تیم وارد کرده اند از تاثیر در روند تیم بیش تر بوده است. روزی نیست که رسانه ها از مشکلات سرباز ها مطلبی ننویسند و باعث ایجاد ضربه به تیم نشوند.

سرباز جدیدی که به مشکل برخورده و بعد از بازی با سایپا خبر ها و حاشیه های زیادی درباره آن شنیده شد، سعید آقایی مدافع باتعصب و بومی تیم تراکتور می باشد. سعید این روز ها حال و روز خوشی ندارد و فکر و تمرکزش به جای بازی هایی که هر کدام برای تراکتور یک فینال محسوب می شود، به فکر آینده فوتبالی خود و اینکه در آینده در کدام تیم توپ خواهد زد می باشد. آقایی در مصاحبه اخیر اذعان کرده که این فصل سومین فصل حضور خود را در تراکتور سپری خواهد کرد در حالی که مدت قرارداد قانونی بازیکنان سرباز یک و نیم فصل می باشد و در بقیه بازی ها به خاطر اضافه خدمتی که به لطف مسئولان باشگاه برای وی شامل شده، توانسته در بازی ها حضور یابد.آقایی با اتمام مدت خدمت خود باید به گسترش فولاد، دیگر تیم تبریزی برگردد تا دو فصل دیگر در جمع آبی پوشان توپ بزند.

آقایی همچنین از عباسی، مدیرعامل باشگاه انتقاد کرد و گفت که این روز ها موفق به پیداکردن عباسی نمی شوم و اگر دیدید سلام من را برسانید و به وی بگویید مشکل سربازی مرا حل کند. مدیر عاملی که حاضر به برگزاری جلسه با سمندر، مدیرعامل گسترش هم نمی شود تا سرنوشت این بازیکن آینده دار را مشخص سازد. به نظر می رسد عباسی در نظر دارد با اضافه خدمت های پی در پی این بازیکن را که بسیار مورد توجه تونی است، حفظ کند. بازیکنی که حتی مسئولان گسترش فولاد رضایت شفاهی خود را برای حضور این بازیکن در تیم تراکتور تا پایان این فصل را اعلام کرده اند و فقط منتظرند رضایتنامه کتبی خود را با حضور مسئولان باشگاه تراکتور صادر کنند.

حالا سوال اینجاست که چرا عباسی از این ترفند برای حفظ بازیکنان سرباز غیر بومی تیم استفاده نمی کند تا بدون هزینه و دردسر بازیکنانی که نیم فصل قرارداد آنها به پایان می رسد، در تیم تراکتور حفظ کند. علی حمودی، بختیار رحمانی، احمد عبدالله زاده و فرید بهزادی کریمی همگی از بازیکنان سربازی هستند که نیم فصل دوره خدمت آنها به پایان می رسد و باشگاه برای ادامه حضور آنها باید با باشگاه های سپاهان، صبای قم و فولادخوزستان مذاکره و رضایت آنها را جلب کند.

به نظر می رسد خون بازیکنان سرباز غیر بومی از بومی ها رنگین تر می باشد و باشگاه جرأت زدن اضافه خدمت به غیر بومی ها را نداشته و ترجیح می دهد دردسر مذاکره با باشگاه های ذکر شده را به جان خریده ولی از این ترفند بهره نبرد. حالا باشگاهی که مایل نیست با برگزاری یک جلسه با مسئولان تیم همشهری خود، گسترش فولاد رضایت آقایی را گرفته و مشکل وی را حل کنند، چطور می تواند رضایت باشگاه هایی که دست بر قضا برای بازگشت بازیکن خود لحظه شماره کرده و با کمبود شدید بازیکن روبرو هستند، کسب کند خدا می داند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *