پست وبلاگ

وضعیت نگران کننده سرباز های تیم و مطالبات بازیکنان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم تراکتورسازی با شکست خانگی مقابل پرسپولیس تهران به پیشواز تعطیلات ۲۱ روزه لیگ رفت. این تیم پس از ۵ روز استراحت از روز چهارشنبه تمرینات خود را با ۶ غایب در زمین ورود ممنوع فجر عاشورا پیگیری می کند. ثاقبی و اخباری به دلیل حضور در  اردوی تیم ملی امید، حمزه، سزار و کاردوسو به دلیل مرخصی و ایان رمسی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی فیلیپین، شش غایب تیم به شمار می آیند. تونی و دستیارانش نیز به دلیل مرخصی در کشور خود به سر می برند.

همچنین از تیم تراکتور خبر می رسد که تونی اولویرا، سرمربی محبوب هواداران تا روز یکشنبه به ایران بازمی گردد تا تمرینات سرخپوشان را به عهده بگیرد و دستیارانش نیز از فردا در تمرینات تیم حضور خواهند داشت.

نکته نگران کننده این روزهای تیم جدایی برخی از بازیکنان سرباز تیم می باشد که با اتمام مدت خدمت سربازی شان مجبورند به تیم های سابق خود برگردند. سعید آقایی از جمله این بازیکنان می باشد که بنا به گفته آذرنیا سرپرست تیم گسترش فولاد، آقایی از ۱۸ مهر نمی تواند برای تراکتور بازی کند. این بازیکن بومی چند روز قبل در صفحه اینستاگرام از هواداران خداحافظی کرد تا به مدیران باشگاه بفهماند که جداییش از تراکتور قطعی است و اگر باشگاه وی را می خواهد باید با مدیران گسترش فولاد مذاکره کند.

شکی نیست که باید مدیریت باشگاه از ابتدای فصل به فکر جدایی سرباز ها می افتاد و با باشگاه های مورد نظر مذاکره می کرد ولی اینکه چرا باشگاه در این موقع حساس هیچ تلاشی برای ماندگاری بازیکن بومی تراکتور انجام نمی دهد جای تعجب دارد. کمالوند، سرمربی گسترش فولاد در مصاحبه ای عنوان کرد که ما طرفدار تیم تراکتور هستیم و حاضریم آقایی را به این تیم بدهیم ولی باید باشگاه تراکتور بگوید که ما این بازیکن را می خواهیم تا مدیریت باشگاه در این باره تصمیم گیری کند. مدیریت باشگاه در حالی به ماندن آقایی رغبت نشان نمی دهد که تونی بارها اعلام کرده که به این بازیکن علاقه دارد.

قضیه ای که اگر مدیریت باشگاه کم کاری کند ، برای دیگر بازیکنان سرباز از جمله سامان نریمان جهان ، علی حمودی ، احمد عبدالله زاده و  فریدکریمی نیز تکرار خواهد شد.

همچنین بنا به شنیده ها مدیرعامل تراکتور در تمرین های تیم هم حضور ندارد و به دلیل اینکه بازیکنان از وضعیت پرداختی های خود گله دارند در باشگاه آفتابی نمی شود که می تواند حاشیه های سنگینی را از جانب بازیکنان برای تیم ایجاد کند.

اینک سوال سایت اکوتو از شما هواداران این است که به نظر شما مدیریت باشگاه به چه کاری مهم تر از مسائل تیم مشغول است که وقت نمی کند این مشکلات را حل کند؟

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *