پست وبلاگ

صادرکننده نمونه صنایع دستی معرفی و تجلیل شد

به گزارش اکوتو ، در این مراسم که در سالن اجلاس سران و با حضور مقامات رسمی کشور و فعالان عرصه صادرات و اقتصاد کشور برگزار شد، عادل بشیری جلال صادرکننده سفال و سرامیک به عنوان یکی از صادرکنندگان برتر مورد تجلیل قرار گرفت.
حضور صنایع دستی در این رویداد ملی در پی مذاکرات و پیگیری های اداره کل صادرات معاونت صنایع دستی با سازمان توسعه تجارت رخ داد و با همکاری مدیران و کارشناسان سازمان توسعه تجارت ایران این مهم تحقق پیدا کرد.
بشیری بیش از دو دهه است که در زمینه صادرات صنایع دستی به کشورهای اروپایی، خاورمیانه و شرق دور فعالیت دارد و پیش از این هم در چندین دوره به عنوان صادرکننده برتر استان همدان از وی تقدیر به عمل آمده است.
پس از ۱۰ سال این نخستین بار بود که یکی از فعالان صنایع دستی در بین صادرکنندگان برتر کشور در مراسم روز ملی صادرات انتخاب و به عنوان صادرکننده برتر معرفی شده است.
عادل بشیری جلال، مدیرعامل شرکت بازرگانی سفال تاج، است که این مجموعه از سوی سازمان توسعه تجارت ایران به دلیل تلاش در جهت ارتقاء کیفیت تولیدات و رضایت مشتری، تکیه و توجه به توان صنعتگران داخلی در لاله جین و نیز استفاده اصولی از تکنولوژی های جدید و با کیفیت زمینه های لازم برای افزایش میزان صادرات صنایع دسی اصیل ایران به دیگر کشورها را فراهم آورد، معرفی شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *