پست وبلاگ

از سبزه میدان و افشار چه خبر؟/ ضربان دلار دوباره نامنظم شد !

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو ، هر اونس طلا در بازار جهانی امروز ( چهارشنبه دهم تیرماه) ۱۱۷۴٫۴ دلار قیمت گذاری شده است. در بازار داخلی نیز هر گرم طلای ۱۸عیار ۹۲ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت خورده است.

در بازار سبزه میدان هم اکنون هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۹۰۷ هزار و ۵۰۰ تومان و طرح قدیم ۹۰۶ هزار تومان قیمت خورده است.

سکه فروشان البته هر قطعه نیم سکه بهار آزادی را  ۴۵۸ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی را  ۲۵۹ هزار تومان و سکه یک گرمی را ۱۶۹ هزار تومان قیمت گذاری کرده‌اند.

همچنین در بازار آزاد نیز نرخ هر دلار آمریکا به ارزش ۳۳۳۰ تومان، یورو به ارزش ۳۷۱۰ تومان و هر پوند نیز به ارزش ۵۲۱۵ تومان از سوی صرافی‌ها قیمت خورده است.

گفتنی است در روزهای اخیر نوسانات بازار ارز تشدید شده است و نرخ ها در ساعات مختلف تغییر می کنند؛ ظهر امروز نرخ فروش دلار در بازار آزاد ۳۳۴۰ تومان هم تعیین شده بود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *