پست وبلاگ

سامانه بارش‌زا نخستین روز نوروز ۹۵ وارد مازندران می‌شود‌

سامانه بارش‌زا نخستین روز نوروز ۹۵ وارد مازندران می‌شود‌

مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش محسوس دما در استان در روزهای پایانی امسال گفت: سامانه بارش‌زا نخستین روز نوروز ۹۵ وارد مازندران می‌شود.

نوربخش داداشی در گفت وگو با تسنیم در ساری اظهار داشت: مازندران از استان‌های سرسبز شمالی بوده که سالانه میزبان بسیاری از گردشگران و مسافران داخلی و خارجی است.

وی افزود: هوا در تعیین مقصد مسافران بسیار مهم بوده و در استان‌های شمال و مازندران که باید مسافران به پیش بینی‌ها و هشدارهای هواشناسی توجه شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: سامانه سرد بارش‌زا از روز سه‌شنبه تا شب گذشته در استان بوده و شاهد بارش برف و باران بودیم. این سامانه از صبح امروز از استان خارج شد و شاهد هوای صاف هستیم.

وی افزود: هوای استان تا روز یکشنبه صاف است اما از روز دوشنبه با ورود جریانات سرد شمالی شاهد بارندگی و کاهش دما خواهیم بود. روز سه‌شنبه نیز هوای استان ابری و نیمه‌ابری خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: در ارتفاعات و مناطق کوهستانی برف همچنان بر زمین نشسته که مسافران باید نسبت به تجهیزات خودرویی و وسایل گرمایشی اقدام کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *