پست وبلاگ

سامانه بارش‌زا نخستین روز نوروز ۹۵ وارد مازندران می‌شود‌

مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش محسوس دما در استان در روزهای پایانی امسال گفت: سامانه بارش‌زا نخستین روز نوروز ۹۵ وارد مازندران می‌شود.

نوربخش داداشی در گفت وگو با تسنیم در ساری اظهار داشت: مازندران از استان‌های سرسبز شمالی بوده که سالانه میزبان بسیاری از گردشگران و مسافران داخلی و خارجی است.

وی افزود: هوا در تعیین مقصد مسافران بسیار مهم بوده و در استان‌های شمال و مازندران که باید مسافران به پیش بینی‌ها و هشدارهای هواشناسی توجه شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: سامانه سرد بارش‌زا از روز سه‌شنبه تا شب گذشته در استان بوده و شاهد بارش برف و باران بودیم. این سامانه از صبح امروز از استان خارج شد و شاهد هوای صاف هستیم.

وی افزود: هوای استان تا روز یکشنبه صاف است اما از روز دوشنبه با ورود جریانات سرد شمالی شاهد بارندگی و کاهش دما خواهیم بود. روز سه‌شنبه نیز هوای استان ابری و نیمه‌ابری خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: در ارتفاعات و مناطق کوهستانی برف همچنان بر زمین نشسته که مسافران باید نسبت به تجهیزات خودرویی و وسایل گرمایشی اقدام کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *