پست وبلاگ

آیا سامان ارزش گرفتن پول های میلیاردی را ندارد؟ تبدیل شدن مدیران تراکتور به گربه سیاه بازیکنان بومی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ مدیران دو باشگاه گسترش فولاد و تراکتورسازی برای مشخص کردن وضعیت دو بازیکن سرباز فعلی تراکتور بالاخره حاضر به برگزاری جلسه شدند. این جلسه دیروز با حضور آقایی و نریمان جهان برگزار و پس از حل موضوع آقایی و ماندگاری وی در تیم سرخپوش تبریزی تا پایان فصل، صحبت به بازیکن خوش تکنیک و محبوب هواداران رسید. سامان ۲۴ ساله متولد شهرستان بناب، از معدود بازیکنان بومی تیم تراکتور محسوب می شود که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد آینده بسیار خوبی در انتظار وی خواهد بود.

در جلسه دیروز پس از موافقت مدیران گسترش فولاد با ادامه بازی نریمان جهان در تیم تراکتور تا پایان لیگ پانزدهم، این بازیکن جوان حاضر به عقد قرارداد نشده و درخواست مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان برای نیم فصل نمود. رقمی که چندان به مذاق عباسی و ذوالفقاری خوش نیامده و به وی اعلام کردند که بازیکنی که ادعا دارد برای هواداران بازی می کند، درخواست این مبلغ هنگفت برای چیست؟ درخواستی که ممکن است باعث شود نریمان جهان در نیم فصل دوم با پیراهن آبی به لیگ پانزدهم ادامه دهد.

حالا سوالی که از مدیران باشگاه تراکتور باید پرسید این است که آیا بازیکنان بومی ارزش گرفتن پول های میلیاردی را ندارند یا به عبارت دیگر آیا لیاقت گرفتن چنین پول هایی را ندارند؟ آیا باید همیشه به بازیکنان غیر بومی که اغلب آنها هیچ تعصبی به پیراهن تراکتور ندارند این پول ها را پرداخت و ناز و عشوه این بازیکنان را به جان خرید؟

واقعیت این است که مسئولان تراکتور انتظار دارند بازیکنان بومی به خاطر اینکه این تیم متعلق به شهر و دیار خود آنها می باشد، مجانی و بدون چشم داشت برای تیم خود بازی کنند بدون آنکه توجهی به خانواده و آینده فوتبالی خود داشته باشند. بازیکنانی که در این چند سال مظلومیت و تبعیض بین آنها و بازیکنان غیر بومی را به وضوح مشاهده کرده و پس از مدتی حضور بی منت، مجبور به فرار از تیم خود شده اند چرا که معتقدند در تیم های دیگر بهای بیشتری به آنها داده می شود.

مسئولان تیم تراکتور نباید با مطرح کردن جملاتی مانند ” تو به خاطر هواداران بازی می کنی” باعث شوند تا  بازیکنان در مقابل  هواداران قرار گرفته و سرانجام مجبور به ترک دیار خود شوند. مگر بازیکنان بومی حق ندارند پول های میلیاردی بگیرند؟ این در حالی است که در این چند سال سامان نشان داده که لیاقت بیش تر از این مبلغ ها را داراست و تیم تراکتور باید برای حفظ این بازیکن آینده دار باید دست به جیب شده و مقداری پول برای حفظ معدود بازیکنان بومی خود خرج کند.

در صورتی که این اتفاق رخ نداده و نریمان جهان مجبور به ترک تیم محبوب خود شود، می توان مدیران فعلی را به گربه سیاه بازیکنان بومی نامید چرا که پس از فراری دادن بازیکنان بومی و متعصبی مثل گردانی، کامدار، دلیر، احمد زاده و مهدی کیانی که پس از هفت سال حضور در شهر تبریز به نوعی بازیکن بومی به حساب می آمد، این بار نوبت به نریمان جهان رسیده تا ششم قربانی مدیران غیر بومی تراکتورسازی لقب بگیرد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “آیا سامان ارزش گرفتن پول های میلیاردی را ندارد؟ تبدیل شدن مدیران تراکتور به گربه سیاه بازیکنان بومی

  1. سامان نریمان جهان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تراختور سازی هست که در مدتی که در خدمت تیم بود تاثیر زیادی در پیروزیهای تراختور داشت ایا مدیران تراختور به خاطر تراختور مفت کار می کنند که انتظار دارند سامان هم مفت بازی کند انتظار ما این است که مدیران تراختور ضمن حفظ بازیکنانی که دوران سربازیشان را می گذرانند و برای تراختور موثرند طوری قرارداد ببندند که بازیکنان با انگیزه زیادتری به بازیشان ادامه بدهند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *