پست وبلاگ

افتتاح دفتر گردشگری روسیه در تهران

به گزارش اکوتو ، اولگ سافونوف، رئیس آژانس دولتی گردشگری روسیه و معاون وزیر گردشگری روسیه، سرگئی ایوانوف وزیر گردشگری تاتارستان و ماگومت عیسایف، وزیر گردشگری داغستان برای مراسم افتتاح دفتر گردشگری روسیه در ایران در کشورمان حضور دارند.  محل برگزاری مراسم سفارت روسیه در تهران است. در این مراسم مرتضی رحمانی موحد، معاون سازمان گردشگری و سفیر اسپانیا در تهران نیز حضور دارند.

سفیر روسیه در این مراسم گفت: افتتاح این دفتر می تواند به همکاری های ایران و روسیه که دو کشور دوست هستند کمک کند و توسعه ببخشد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با اقداماتی که صورت می گیرد توریستهای روسیه علاوه بر سوچی، سنت پترزبورگ و مسکو بتوانند به مکانهای دیگر این کشور نیز سفر کنند.

سفیر روسیه در این مراسم کریمه را نیز منطقه ای پیوسته به روسیه و جدانشدنی از آن معرفی کرد.

رئیس شرکت روس توریسم روسیه نیز در بخشی از این مراسم گفت: ایران کشوری است دارای امنیت و دوست که گذشته تاریخی خوبی دارد،

مرتضی رحمانی موحد، معاون رییس سازمان گردشگری ایران نیز در این مراسم گفت : خوشحالم امروز یک گام مهم دیگر برای توسعه روابط دو کشور برداشته می شود. دو کشور ایران و روسیه شایسته تعامل و گسترش روابط بیشتر هستند. اگر خواهان روابط اقتصادی سیاسی قوی هستیم باید روابط توریستی قوی داشته باشیم.

رحمانی موحد در ادامه گفت : امیدواریم پیش از نیمه سال ٢� ١٦ بتوانیم نمایندگی اطلاع رسانی ایران در مسکو را افتتاح کنیم.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *