پست وبلاگ

حادثه دلخراش رانندگی در آزادراه قزوین – تهران

به گزارش اکوتو ، بهرام زینلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حادثه دلخراش رانندگی درلاین شمالی آزادراه قزوین – تهران سرنشین راننده پراید جان خود را از دست داد.

وی بال بیان اینکه سرنشین خودروی پراید ۵۰ سال داشته که به شدت مصدوم شده و جان خود را از دست داده و کشته شده است، عنوان کرد: این حادثه بر اثر بی‌احتیاطی راننده این خودرو بوده چراکه به محور جلویی جاده توجه نکرده است.

رئیس پلیس راه استان قزوین با اشاره به اینکه توجه به محور جلوی جاده یکی از نکات مهم و اساسی در حین رانندگی رانندگان محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: توصیه ما به رانندگان این بوده که در هنگام رانندگی از هرگونه عملی که منجر به غیرمتمرکز شدن حواس رانندگان می‌شود، اجتناب کنند.

زینلی با اشاره به اینکه غفلت و حواس‌پرتی در یک لحظه در هنگام رانندگی می‌تواند حوادث دلخراش این‌چنینی را منجر شود، اظهار کرد: صحبت نکردن در هنگام رانندگی و صرف نکردن خوراکی و تنقلات یکی از عوامل حواس پرتی رانندگان بوده که توجه به این نکات ضروری است.

وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس راه در هنگام بازرسی و کنترل خودروها و ترافیک در راستای تشدید نظارت بر تخلفات جاده‌ای شهرستان آوج یک خودروی زانتیای متخلف را متوقف کردند، بیان کرد:  راننده این خودرو به میزان ۳۹ میلیون ریال جریمه نقدی شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *