پست وبلاگ

بازگشت هافبک فیلیپینی به ترکیب اصلی؛ رمسی به جای ثاقبی یا آقایی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ با توجه به عملکرد ناموفق ثاقبی در بازی گذشته مقابل تیم سایپا، به نظر می رسد تونی در بازی امروز  هافبک فیلیپینی خود در پست بال چپ و به عنوان نفر اصلی خود به زمین بفرستد. ایان رمسی پس از بازگشت از اردوی تیم ملی کشورش در دو بازی گذشته مقابل فولاد و سایپا نتوانسته است به مانند سایر بازی ها در ترکیب اصلی تیم حضور یابد. در بازی مقابل فولاد که تنها یک روز از زمان بازگشتش می گذشت، تونی از وی به عنوان یار تعویضی هم استفاده نکرد تا نشان دهد حضور بازیکنان در تمرینات برایش اهمیت زیادی دارد و بدون تمرین به کسی بازی نخواهد داد. رمسی در بازی مقابل سایپا هم به عنوان یار تعویضی بازی کرد. تونی در بازی مقابل سایپا از ثاقبی که روز چندان خوبی نداشت استفاده کرد و با وجود اینکه این بازیکن نتوانست سایه ای از بازی های فصل گذشته را تکرار کند ۹۰ دقیقه توانست در بازی حضور یابد.

اما به نظر می رسد این بار تونی در پست بال چپ به جای ثاقبی، از رمسی استفاده کند. چرا که رمسی توانایی زیادی از سانتر از جناحین دارد و با توجه به شرایط جوی و لغزنده بون زمین مسابقه، ترفند سانتر و استفاده از توپ های بلند برای مهاجمان تراکتور می تواند بهترین شیوه برای رسیدن به دروازه ذوب آهن باشد. این احتمال هم وجود دارد که رمسی به جای آقایی که تونی در کنفرانس پیش از بازی به اکراه از حضور وی صحبت کرد، در پست دفاع چپ به  کار گرفته شود.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته دهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم امروز از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *