پست وبلاگ

با حرف های قلعه نویی؛بعید است رحمانی به استقلال برود!

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت:رفیعی در تمرین حضور دارد و مثل شیر می جنگد.
سعید عباسی در گفت و گو با کاپ،درباره برگزاری جلسه معارفه امیر قلعه نویی در تمرین امروز اظهار داشت:قبل از هر چیز بر خود وظیفه می دانم بار دیگر از زحمات تونی اولیویرا تشکر کنم.مشکلاتی که تونی داشت برای ما ناراحت کننده بود.او واقعا تا آخرین لحظه حرص تیم را می خورد و نگران تراکتورسازی بود.
وی ادامه داد:ما در جوی از او جدا شدیم که بسیار ناراحتیم.هم قسم شده بودیم که تیم را به شرایط خوبی برسانیم اما با توجه به نتایج تیم در لیگ برتر، او خودش اصرار داشت برود.با قلعه نویی روز گذشته به منزل تونی رفتیم و از او رخصت گرفتیم.امروز هم این موضوع را در بین بازیکنان مطرح کردیم و خوشحالم بازیکنان با انگیزه بالا در کنار تیم حضور دارند.
مدیرعامل تراکتورسازی درباره تشویق قلعه نویی در تمرین امروز گفت:امروز مکتب واقعی هواداران تراکتورسازی را در تمرین دیدیم.تیم در آرامش تمرین کرد و هواداران هم یک صدا سرمربی و بازیکنان را تشویق کردند.اطمینان داشته باشید ثمره این اتفاق را در روزهای آتی خواهید دید.خدا را شکر می کنم همه جمعیتی که در تمرین حضور دارند قلعه نویی را تشویق می کنند.ما هم قسم هستیم که در بازی با استقلال نتیجه خوبی بگیریم.
وی درباره اینکه هواداران تراکتورسازی نگران وضعیت سربازان هستند و گفته می شود بختیار رحمانی به استقلال نزدیک تر از قبل شده است اظهار داشت:حضور یک مربی مانند قلعه نویی کار مدیریت را راحت تر می کند و الان مانند زمان تونی نیازی نیست که ما خیلی زیاد ورود کنیم.اطمینان دارم او با روابطی که دارد بازیکنان سرباز را در تیم حفظ می کند.ضمن اینکه خودمان هم هر جا نیاز باشد ورود می کنیم.بختیار خودش به تراکتورسازی و هواداران علاقه زیادی دارد و فکر می کنم به رغم بحث های اداری و مسائل مربوط به نظام وظیفه،با دلش درباره آینده اش تصمیم می گیرد.قلعه نویی با او در جلسه معارفه هم صحبت کرد و بعید می دانم با این شرایط خود بختیار تراکتورسازی را رها کند.دل و قلب او با هواداران است.
مدیرعامل تراکتورسازی درباره اینکه گفته می شود سروش رفیعی از حضور قلعه نویی ناراحت است و به شیراز رفته است گفت:این شایعه ای بیش نیست.رفیعی در تمرین حضور دارد و مثل شیر می جنگد.
عباسی درباره گروه تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:اتفاقا همزمان با جلسه معارفه تیم مراسم قرعه کشی برگزار می شد.برخی می گفتند گروه تراکتور گروه مرگ است اما از دید من این گروه گروه زندگی است.قلعه نویی در سپاهان و استقلال،دو بار الهلال را برده است و از سوی دیگر،او شناخت خوبی هم از تیم پاختاکور دارد.اطمینان دارم تراکتورسازی امسال همانطور که قلعه نویی گفت تیم متفاوتی در آسیا خواهد بود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *