پست وبلاگ

افتتاح پروژه گلستان گل محمدی

به گزارش اکوتو ، حسن رمضانی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن کنفرانس این اداره برگزار شد، اظهار داشت: همزمان با هفته تعاون، فاز ۲ پروژه مسکن سازی شرکت تعاونی مسکن کارکنان سایپا در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربع به تعداد ۲۰۵ واحد با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.وی افزود: این پروژه با اشتغالزایی بیش از ۳۳۰ نفر و ۸۰ درصد ارزش افزوده به مدت ۲۵ ماه اجرا شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان، از افتتاح پروژه گلستان گل محمدی شرکت تعاونی پایتخت گل و گلاب قمصر با مساحت بیش از ۵۰ هکتار و سرمایه گذاری ۴۵ میلیارد ریال به عنوان یکی دیگر از طرح‌های هفته تعاون در این شهرستان خبر داد.

وی بیان کرد: این پروژه با عضویت بیش از ۶۴۰ نفر و اشتغالزایی بیش از ۱۰ نفر به صورت دائم و ۱۱۰ نفر به صورت فصلی که ارزش افزوده آن ۲۰۰ درصد بوده است با حضور محمد فیروزی نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس روز یک شنبه ۱۵ شهریور ماه به بهره برداری می‌رسد.

رمضانی، از تجلیل شرکت تعاونی تاکسیرانی کاشان به عنوان شرکت تعاونی برتر استان اصفهان خبر داد و افزود: در مراسمی که با حضور استاندار اصفهان در سالن اجلاس اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود از مدیرعامل این سازمان تجلیل می‌شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان، از افتتاح ۷۶ طرح تعاونی همزمان با تجلیل از تعاونی‌های برتر استان اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: از این تعداد مشخص شده ۲ طرح مسکن ساز و گلستان گل محمدی از کاشان است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *